یک تک تیرانداز رژیم صهیونیستی در حساب کاربری خود در سایت اینستگرام اعتراف کرده که شخصا ۱۳ کودک فلسطینی را به ضرب گلوله از پای درآورده است.

به گزارش قم خبر به نقل از پرس تی وی، وی در این پست عکسی از خود را در حال شلیک با اسلحه تک تیرانداز منتشر کرده و تصریح نموده که شخصا در یک روز ۱۳ کودک فلسطینی را به شهادت رسانده است. در ادامه این پست چنین آمده است: مسلمانان بروید به جهنم!


این سرباز David Ovadia نام دارد و پس از ارسال این پست زننده مورد حمله هکرهای گروه ناشناس قرار گرفت و ابتدا این پست وی هک شد و در حال حاضر کل حساب کاربری وی در سایت اینستگرام به نشانی instagram.com/DavidOvadia از دسترس خارج شده است.

اعضای گروه هکری ناشناس از زمان آغاز حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه تاکنون صدها حمله را بر علیه وب سایت های اسراییلی سازمان داده اند. البته این گروه از دو سال قبل به طور مرتب به سایت های صهیونیستی حمله می کند.

از جمله تازه ترین اهداف هکری گروه ناشناس می توان به سایت موساد سازمان جاسوسی این رژیم و وزارت امور نظامی آن اشاره کرد که هر دو در روزهای قبل برای مدتی از دسترس خارج شده بودند.

انتشار چنین پستی توسط یک سرباز صهیونیست ثابت می کند که ارتش این رژیم برخلاف ادعاهای تبلیغاتیش تنها مبارزان حماس را هدف قرار نمی دهد، بلکه به طور عمدی به زنان و کودکان بی‌گناه هم حمله می‌کند و آنها را به شهادت می رساند. بیمارستان ها، مدارس و پناهگاه‌ها از جمله دیگر اهداف حملات صهیونیست ها محسوب می‌شوند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری