کد خبر: 3409

دو زن که پس از به قتل رسیدن جسد آن ها کاملا سوزانده شده بود، از طریق آزمایش «DNA» هویت آنان معلوم و با تلاش پلیس آگاهی کردستان، قاتل نیز دستگیر شد.

به گزارش قم خبر به نقل از باشگاه خبرنگاران، اوایل خرداد ماه سال گذشته پلیس آگاهی استان کردستان از کشته شدن خانمی که پس از به قتل رسیدن جسد وی را کاملا سوزانده بودند، مطلع شد.


پلیس از همان لحظات اولیه اقدامات خود را آغاز و در نهایت به یک نفر مظنون شد، فرد مظنون در اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی استان کردستان پرده از راز قتل برداشت و در بازجویی ها گفت: من از قبل زن جوان را می شناختم و به دلایلی وی را کشتم و پس از ارتکاب قتل، جسد زن جوان را سوزاندم.

پس از اظهارات متهم، بقایای جسد مقتوله کشف و جهت راستی آزمایی به آزمایشگاه «DNA» در تهران ارسال شد که در بررسی های آزمایشگاهی، عدم تجانس ژنتیک به چشم می خورد.

پس از عدم تجانس ژنتیک، پلیس به این نکته رسید که در ۱۷ اسفند ماه سال ۹۱ خانمی از منزل خارج و دیگر بازنگشته است و تلاش پلیس برای کشف حقیقت همچنان ادامه داشت.

اولین حدس پلیس این بود که احتمال دارد بقایای جسد متعلق به این خانم مفقود شده باشد که بلافاصله اعضای خانواده وی به آزمایشگاه «DNA» معرفی و نتیجه آزمایش مثبت بود.

متهم که در زندان شهرستان سنندج به سر می برد، جهت بازجویی در خصوص بقایای این جسد که متعلق به خانم مورد نظر بود به پلیس آگاهی دعوت و تحت بازجویی قرار گرفت.

متهم سرانجام به قتل این خانم اعتراف کرد و گفت: بقایای اجساد آنها را با فاصله نه چندان دور در زمین های حاشیه شهر دفن کردم و خودمم هم نمی دانستم که بقایای اجساد مربوط به کدام یکی از خانم ها است.

در نهایت صحنه های قتل بازسازی و متهم کماکان در حال بازجویی است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری