کد خبر: 3373

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم خبر داد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از استقرار 40 پایگاه سیار و ثابت جهت جهت جمع‌آوری کمک‌های نقدی برای مردم مسلمان غزه خبر داد.

خبرگزاری فارس: استقرار 40 پایگاه سیار و ثابت برای جهت جمع‌آوری کمک‌های مردم به غزه

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمد گلفشان با اشاره به جنایات وحشیانه و غیر انسانی رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم و بی‌پناه غزه اظهار کرد: جمعیت هلال احمر استان قم در راستای کمک‌رسانی و حمایت از مردم مظلوم غزه اقدام به تشکیل ستاد جمع‌آوری کمک‌های مردمی به مردم مسلمان غزه کرده است.

وی ادامه داد: این ستاد با برپایی 40 پایگاه در سطح شهر قم به ویژه در هسته مرکزی شهر و اطراف حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران اقدام به جمع‌آوری کمک‌های نقدی مردم مومن و روزه‌دار شهر مقدس قم خواهد کرد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قم اضافه کرد: 20 پایگاه در اطراف حرم مطهر و مسیر راهپیمایی و 20 صندوق نیز در ادارات و سطح شهر و شهرهای تابعه استقرار می‌یابد.

وی با تأکید بر اینکه این پایگاه‌ها صرفاً برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی به مردم غزه فعالیت می‌کنند بیان کرد: این طرح از روز چهارشنبه آغاز شده و تا عید سعید فطر در شهر قم و شهرهای تابعه و همچنین پایگاه‌های داوطلبی مستقر در ادارات و کارخانجات استان به اجرا در می‌آید و خیرین می‌توانند کمک‌های ریالی و ارزی خود را برای کمک به مردم غزه اهدا کنند.

گلفشان با اشاره به اینکه 80 نفر داوطلب در طرح جمع آوری کمک‌ها فعال هستند گفت: جمع آوری کمک‌ها از ساعت 9 صبح شروع شده و تا 11 شب ادامه دارد.

وی بیان کرد: شماره حساب‌ ریالی 99999 نزد بانک‌های ملی، رفاه، ملت، مسکن، صادرات، تجارت، دی و سپه و همچنین شماره حساب ارزی یورویی 999999 نزد بانک ملت شعبه هجرت تهران و 800300 نزد بانک ملی و شماره حساب ارزی دلاری 702070 نزد بانک ملی برای واریز هدایای مردمی در نظر گرفته شده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری