یک استاد دانشگاه در اسراییل در اظهاراتی عجیب که حتی اعتراض برخی رسانه‌های اسراییلی را نیز در پی داشته است، گفت تنها راه مقابله با حماس تجاوز به مادران و خواهران آنهاست.

اظهارات بی‌شرمانه استاد اسرائیلی علیه فلسطینی‌ها

به گزارش قم خبر ، روزنامه جمهوری اسلامی نوشت: سران رژیم صهیونیستی که دستانشان به خون مردم بی‌دفاع و مظلوم غزه آغشته است، نه تنها خود را گناهکار نمی‌دانند بلکه احساس طلبکاری هم می‌کنند! سفیر رژیم صهیونیستی در آمریکا می‌گوید: نیروهای مسلح اسرائیل به خاطر خویشتن‌داری فوق‌‌العاده‌ای که در برابر حماس از خود نشان داده‌اند باید جایزه صلح نوبل بگیرند.

وی در شرایطی این سخن را به زبان آورده که حتی بعضی نمایندگان مجلس انگلیس گفته‌اند اگر ما هم در غزه بودیم و صحنه‌های جنایات صهیونیست‌ها را می‌دیدیم به سمت اسرائیل موشک شلیک می‌کردیم.

دبیرکل سازمان ملل نیز بعد از دو هفته سکوت سرانجام دیروز سکوت خود را شکست و گفت من به عنوان دبیر کل سازمان ملل نمی‌توانم در برابر کشتار بیش از ۶۰۰ نفر از مردم غزه سکوت کنم. کمیسر حقوق بشر سازمان ملل نیز گفته است اسرائیل در غزه مرتکب جنایت جنگی شده است.

در همین حال، یک استاد دانشگاه در اسراییل در اظهاراتی عجیب که حتی اعتراض برخی رسانه‌های اسراییلی را نیز در پی داشته است، گفت تنها راه مقابله با حماس تجاوز به مادران و خواهران آنهاست. به گزارش عصر ایران به نقل از روزنامه هاآرتص "مردخای کدار" استاد دانشگاه "کارایلان" در اسراییل در یک برنامه رادیویی گفت: "تنها راه متوقف کردن تروریست‌ها مثلاً گروه‌هایی که اخیراً سه نوجوان شهرک نشین را ربوده و کشته‌اند، تجاوز به مادران و خواهران آنها است. در این هنگام مجری برنامه که از این سخنان شوکه شده بود، گفت: البته که ما چنین کارهایی نخواهیم کرد"؛ اما استاد دانشگاه کارایلان اسراییل در پاسخ به مجری گفت: "من درباره اینکه چه می‌توانیم بکنیم یا نه سخن نمی‌گویم من درباره واقعیات سخن می‌گویم".

این اظهارات "مردخای کدار" با واکنش شبکه‌های اجتماعی و برخی رسانه‌ها در اسراییل مواجه شده است اما این استاد دانشگاه در اسراییل تاکنون و پس از این اظهارات، در مقام پاسخ‌دهی به انتقادات رسانه‌ها برنیامده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری