کد خبر: 3369

مسئول سازمان بسیج اصناف استان قم:

مسئول سازمان بسیج اصناف استان قم گفت: رسانه‌های استکبار راهپیمایی‌‌های روز قدس را رصد خواهند کرد و هدف آنها کوچک‌نمایی این حرکت بزرگ اسلامی خواهد بود.

خبرگزاری فارس: رسانه‌های دشمن به دنبال کوچک‌نمایی روز قدس است

به گزارش قم خبر ، ابوالقاسم زینی‌وند امروز در گفت‌وگو با فارس در قم با اشاره به آغاز بیداری اسلامی در میان کشورهای دنیا اظهار کرد: ملت غیور ایران با برپایی انقلاب و ایستادگی در برابر رژیم منحوس پهلوی موجب ایجاد موج بیدار اسلامی در دنیا شدند.

وی جنایات رژیم صهیونیستی را در غزه محکوم کرد و افزود: مقابله جوانان فلسطینی در برابر استکبار نمونه‌ای از بیداری اسلامی است.

مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) تصریح کرد: رژیم صهیونیستی غاصب بر اساس تعبیری از قرآن کریم همانند خانه عنکبوت سست است و مسلمانان با اتحاد خود می‌توانند به راحتی استکبار را نابود کنند.

وی به اهمیت روز قدس و حضور آحاد مردم در راهپیمایی تاکید کرد و ادامه داد: این حضور مشت محکمی بر دهان دشمنان خواهد بود.

زینی‌وند با اشاره به اهداف پلیدانه شبکه‌های ماهواره‌ای در تخریب افکار جامعه اسلامی بیان کرد: رسانه‌های استکبار این راهپیمایی‌‌ها را رصد خواهند کرد و هدف آن‌ها کوچک‌نمایی این حرکت بزرگ اسلامی خواهد بود.

وی افزود: رسانه‌های داخلی باید طبق وظایف خود در زمینه تهاجم فرهنگی در برابر آنها با استفاده از تمام توان خود ایستادگی کنند و پیام روز قدس را به مردم دنیا برسانند.

مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) رژیم صهیونیستی را یک غده سرطانی دانست و گفت: ما نباید در مقابله با این غده سرطانی از هیچ اقدامی دریغ کنیم.

وی با اشاره به حضور اقشار مختلف مردم در راهپیمایی‌های روز قدس سال‌های گذشته ابراز کرد: جامعه اصناف استان قم امسال نیز در کنار دیگر اقشار در روز قدس حماسه‌ای دیگر خلق خواهند کرد.

زینی‌وند عنوان کرد: مردم استان قم با وجود ظرفیت‌های انقلابی و مذهبی از جمله حوزه‌های علمیه و مراکز دینی باید پرشورترین راهپیمایی دنیا را به نمایش بگذارند و الگویی برای دیگر مسلمانان دنیا باشند.

وی متذکر شد: مردم بدون در نظر گرفتن ملیت خود در این روز مقدس در صحنه حضور خواهند یافت و قدرت اتحاد مسلمانان را به رخ مستکبران خواهند کشید.

مسئول سازمان بسیج اصناف سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) با اشاره به جنایات گروهک تروریستی داعش در عراق خاطرنشان کرد: داعشی‌ها نیز با دیدن بیداری مسلمانان نسبت به اقدامات جنایتکارانه آن‌ها ترس و لرزه بر جانشان خواهد افتاد.

وی در پایان ادامه داد: دشمنان در مقابله با اسلام از هیچ اقدامی دریغ نخواهند کرد و مسلمانان نیز باید با تکیه بر رهنمودهای حضرت آیت‌‌الله خامنه‌ای با بصیرت تمام اقدامات آنها را رصد کنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری