کد خبر: 3293

با صدور پیامی صورت گرفت

آیت‌الله نوری همدانی با صدور پیامی اعلام کرد: مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان با حضور پرشور در روز قدس تنفر خود را از صهیونیست‌ها اعلام داشته و حمایت خود را از ملت فلسطین به نمایش بگذارند.

خبرگزاری فارس: دعوت آیت‌الله نوری همدانی از مردم برای حماسه‌آفرینی در روز قدس

به گزارش قم خبر به نقل از فارس ، در پیام آیت‌الله نوری همدانی آمده است: پیام نخست ما در روز قدس که روز اسلام است، به استکبار جهانی و دولت‌هایی که با آنها همراه و همصدا هستند، بعد از محکوم کردن جنایاتشان، این است که روزگار دروغ، فریب و تزویر به پایان رسیده و عدالت و آزادی‌خواهی در جهان استقرار پیدا خواهد کرد.

در ادامه این پیام تصریح شده است: پیام دوم ما به مردم مظلوم و مقاوم فلسطین و غزه این است که شما تنها نیستید و همه دل‌های مسلمانان و آزادی‌خواهان با شماست و از شما حمایت خواهند کرد و مقاومت و ایستادگی شما را اجر خواهند نهاد و به شهدا و جانبازان راه مقاومت درود خواهند فرستاد و بشارت می‌دهیم که قدس شریف به آغوش ملت مسلمان باز خواهد گشت.

در بخش دیگری از این پیام خاطرنشان شده است: به صهیونیست‌ها و اشغالگران که در طول دوران عمر ننگین خود کاری جز تخریب و کشتار و جنایت نداشته‌اند می‌گوییم که دوران عمر نکبت‌بار شما رو به پایان است و به تعبیر امام امت این غده سرطانی ریشه کن خواهد شد.

در خاتمه پیام این مرجع تقلید تاکید شده است: ضمن محکوم کردن جنایات ددمنشانه رژیم صهیونیستی، بر تمام مسلمانان و آزادی‌خواهان جهان و ملت شریف و بزرگ ایران لازم است که با حضور پرشور و گسترده در راهپیمایی روز قدس، با قدم مستحکم و شعارهای کوبنده و پرشور تنفر خود را از این رژیم و جنایات مستکبران و صهیونیست‌ها اعلام داشته و حمایت خود را از همه مظلومان جهان به ویژه ملت مظلوم فلسطین به نمایش بگذارند و بدانند که نفس‌های رژیم صهیونیستی به شماره افتاده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری