کد خبر: 3266

یک منبع امنیتی در دیالی اعلام کرد: درگیری های بعد از ظهر امروز میان تروریستهای داعش و نیروهای پیشمرگه پس از این که تعدادی از تروریست های داعش کوشیدند به یک مرکز امنیتی پیشمرگان در منطقه الوحده در جلولاء در شمال شرق بعقوبه حمله کنند، درگرفت که در نتیجه آن سه داعشی به هلاکت رسید.

به گزارش قم خبر ، مهر به نقل از پایگاه النهرین، یک منبع امنیتی در دیالی اعلام کرد: درگیری های بعد از ظهر امروز میان تروریستهای داعش و نیروهای پیشمرگه پس از این که تعدادی از تروریست های داعش کوشیدند به یک مرکز امنیتی پیشمرگان در منطقه الوحده در جلولاء در شمال شرق بعقوبه حمله کنند، درگرفت که در نتیجه آن سه داعشی به هلاکت رسید.


از سوی دیگر یک منبع امنیتی در الانبار از حمله هوایی بالگردهای ارتش عراق به منطقه النباعی در الرمادی و وارد شدن تلفات به تروریست های داعش خبر داد.

در شهر موصل نیز نیروی هوایی عراق فرحان الدوسری از سرکرده های داعش را به هلاکت رساند.

از سوی دیگر بعثی ها که همپیمانی قوی با تروریست های تکفیری دارند با صدور بیانیه ای مدعی شدند که داعش سازمانی تروریستی و بعثی ها از مسیحیان عراقی حمایت می کنند.

با توجه به اینکه قبلا نیز بعثی ها نتوانستند در همپیمانی با تروریست های جبهه النصره در سوریه پابرجا بمانند و نشانه اختلافات ریشه ای میان آنها نمایان شد به نظر می رسد که با توجه به تنش هایی که اخیرا میان آنها ایجاد شده است این دو جریان ضد ملت عراق به شکل جدی وارد درگیری با یکدیگر شوند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری