کد خبر: 3217

دبیر دفتر تحکیم وحدت با اشاره به دیدار شب گذشته نمایندگان تشکل‌های دانشجویی با وزیر علوم گفت: فرجی دانا در پاسخ به انتقاداتی در خصوص انتصابات وزارت علوم از توفیقی حمایت کرد.

به گزارش قم خبر ، علی بیانی دبیر دفتر تحکیم وحدت در گفت و گو با تسنیم با اشاره به دیدار شب گذشته نمایندگان اتحادیه‌های دانشجویی با وزیر علوم اظهار داشت: جلسه خوبی بود و اینکه زمینه‌ای فراهم شود تا دانشجویان بتوانند به شکل حضوری دغدغه‌های خود را به وزیر علوم بیان کنند اتفاق خوبی است.


وی افزود: دانشجویان در این دیدار سوالاتی را مطرح کردند، برخی از سوءتفاهم‌ها برطرف شد و برخی از سوالات نیز پاسخ داده شد همچنین به برخی از انتقادات پاسخ دادند که ما درباره تعدادی از آن‌ها قانع شدیم.

این فعال دانشجویی افزود: وزیر علوم به برخی از مسائل درباره انتصابات در معاونت‌ها و روسای دانشگاه‌ها پاسخ دادند و تاکید کردند روسای دانشگاه‌ها سابقه علمی دارند و به دور از حاشیه هستند.

دبیر دفتر تحکیم وحدت یاداور شد: مسائلی نیز درباره فعالیت تشکل‌های دانشجویی مطرح کردند که معاون فرهنگی ایشان بر فعالیت و شکل گیری آن‌ها بر اساس قانون تاکید کردند.

وی گفت: وزیر علوم تاکید داشت که درباره همه انتصاب‌ها از وزارت اطلاعات استعلام صورت داده است و وزارت اطلاعات نیز به آن‌ها پاسخ مثبت داده است.

بیانی خاطرنشان کرد: دانشجویان درباره انتصاب افرادی که در فتنه ۸۸ فعال بودند در وزارت علوم به خصوص در جایگاه مشاور و معاون وزارت علوم انتقاداتی را مطرح کردند و وزیر تاکید کرد این افراد پس از سخنان مقام معظم رهبری اقدامی نکردند کسانی که در زمینه منصوبین وزارت علوم در این خصوص ادعایی دارند سند بیاورند.

دبیر دفتر تحکیم وحدت با اشاره به انتقاد دانشجویان از تحرکات توفیقی گفت: آقای وزیر از عملکرد توفیقی دفاع کرد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری