کد خبر: 3207

به دلیل قطع کردن برق مشترک بدهکار!

در یکی از شهرستان های استان فارس در اقدامی عجیب عده ای از اهالی یک روستا به اداره برق حمله کرده و برای مقابله به مثل مامور اداره برق، کارکنان اداره را مورد ضرب و شتم قرار دادند.

به گزارش قم خبر به نقل از "برق نیوز" در یکی از شهرستان‌های استان فارس، در اقدامی عجیب عده‌ای از اهالی یک روستا به اداره برق منطقه حمله کرده و کارکنان این اداره را مورد ضرب و شتم قرار دادند!


بر اساس این گزارش، مامور اداره برق این شهرستان که بر اساس روال قانونی موجود، برای قطع برق مشترک بدهکار به محل اعزام شده بود با ممانعت مشترک بدهکار مواجه شد.

مشترک بدهکار که چندبار دیگر نیز، اخطار دریافت کرده بود و با بی توجهی به اخطارهای اداره برق هزینه برق مصرفی خود را پرداخت نکرده و بعنوان بدهکار و بر اساس مقررات اداره برق مشمول قطع برق گردیده بود؛ پس از اعزام مامور قطع برق وی با این مامور درگیر شده و این درگیری به ضرب و شتم طرفین نیز منجر شد.

اما این پایان کار نبود... پس از اینکه فرد بدهکار مانع از اجرای دستور قطع برق شده و مأمور را مورد ضرب و شتم نیز قرار داد؛با تحریک چند نفر از نزدیکان خود در اقدامی بی سابقه به اداره برق شهرستان رفته و چهار نفر از کارکنان دیگر این اداره را مورد کتک و ضرب و شتم قرار داده اند!

به گزارش برق نیوز، این فرد شرور دلیل اقدام خود برای ضرب و شتم کارمند اداره برق شهرستان را، درس عبرتی به اداره برق توصیف کرده تا دیگر به این شکل با بدهکارن برقی برخورد نکنند!

نکته عجیب تر این قضیه عدم دخالت نیروی انتظامی در قبال این حرکت مذموم بود؛ چرا که مامور اداره برق وظیفه ای جز انجام امور محوله ندارد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری