کد خبر: 2877

در حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، تاکنون ۲۰۴ فلسطینی از جمله ۷۵ زن و کودک به شهادت رسیده و ۱۴۲۰ نفر از جمله ۷۰۰ زن و کودک زخمی شده اند.

به گزارش قم خبر ، واحد مرکزی خبر به نقل از خبرگزاری آلمان خبر داد، اشرف القدره سخنگوی وزارت بهداشت فلسطین در غزه، اقدام اشغالگران اسرائیلی درهدف قراردادن غیرنظامیان، استفاده از سلاحهای ممنوعه، حمله مستقیم به مراکز امدادرسانی جمعیت هلال احمر را محکوم کردوافزوک: حملات جنگنده های رژیم صهیونیستی موجب تعطیل شدن ۱۴ درمانگاه شده است.


الجزیره گزارش داد: با آنکه اسرائیل با طرح پیشنهادی مصر برای آتش بس موافقت کرده،اما این رژیم حملات هوائی به نوار غزه رااز سرگرفته است.

حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به خانه رهبران حماس

جنگنده های رژیم صهیونیستی در نهمین روز از حملات شان به مبارزان فلسطینی در غزه، سحرگاه چهارشنبه خانه «محمود الزهار» از رهبران ارشد حماس، باسم نعیم وزیر سابق بهداشت، فتحی حماد وزیر کشور سابق حماس و اسماعیل الاشقر عضو حماس در مجلس قانونگذاری فلسطین را در شمال غزه هدف قرار دادند.

باران موشکهای مقاومت در مناطق اشغالی قدس

گردانهای عزالدین قسام و قدس اعلام کردند مناطق اشغالی قدس، تل آویو، الخلیل، عسقلان، اسدود، بئرالسبع، المجدل و دیمونا را گلوله باران کردند.

مردم آمریکا در مقابل سازمان ملل متحد فریاد آزادی غزه سردادند

صدها نفر از مردم آمریکا برغم بارش شدید باران، در مقابل مقر اصلی سازمان ملل متحد در منهتن نیویورک تجمع کردند و ضد تجاوز اخیر اسرائیل به غزه اعتراض کردند. این افراد همچنین تحریمهای سازمان ملل متحد ضد رژیم صهیونیستی را خواستار شدند. این تجمع در میان تدابیر شدید امنیتی و حضور پررنگ پلیس نیویورک برگزار شد.

کنگره آمریکا بودجه سیستم دفاع موشکی اسرائیل را افزایش خواهد داد

المنارگزارش داد: کنگره آمریکا بودجه سیستم دفاع موشکی اسرائیل را به میزان سیصد و پنجاه و یک میلیون دلار افزایش خواهد داد.

نتانیاهو معاون وزیر جنگ اسرائیل را برکنار کرد

نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز سه شنبه دانی دانون معاون وزیر جنگ این رژیم را بدلیل انتقاد آشکار از برخی تصمیمات رژیم صهیونیستی از زمان آغاز تهاجم به غزه، از سمت خود برکنار کرد.نتانیاهو همچنین گفت اسرائیل حمله به غزه را ادامه خواهد داد.

برکناری معاون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی پیروزی مقاومت است

فوزی برهوم سخنگوی حماس گفت: برکناری دانی دانون، برای مقاومت و توانایی های آن در جهت فروپاشی سازمانهای نظامی و امنیتی صهیونیستی پیروزی است.

وی تاکید کرد: این تصمیم نتانیاهو نشان دهنده شدت اختلافات و بحران در درون رژیم صهیونیستی است که مقاومت آن را پدید آورده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری