کد خبر: 2855

استاندار الانبار از اعزام پنج هزار نیروی مردمی داوطلب برای مبارزه با تروریستها به استان الانبار خبر داد.

به گزارش قم خبر ، واحد مرکزی خبر به نقل از پایگاه اینترنتی روزنامه الاستقامه از بغداد خبر داد ، احمد خلف استاندار الانبار با اعلام این خبر افزود :« پنج هزار نیروی مردمی برای حمایت از نیروهای امنیتی و مبارزه بر ضد تروریستهای داعش به این استان اعزام شده اند.»


وی افزود :« نیروهای امینی در الرمادی مرکز الانبار توانستند مناطق «کیلومتر پنج» و «کیلومتر هفت» در غرب الرمادی را پس از درگیری شدید با تروریستهای داعش پاکسازی کنند.»

فرار دسته جمعی تروریستهای داعش از تکریت

نیروهای مسلح عراق به پاکسازی تکریت و حملات سنگین بر ضد تروریستها در منطقه الضلوعیه ، الضباعی ، العوینات و العوجه در تکریت ادامه می دهند.

نیروهای عراقی در عملیاتی که بامداد سه شنبه آغاز کردند همزمان با حملات هوایی ارتش عراق به مواضع تروریستهای داعش ، توانستند پرچم عراق را بر فراز کاخهای ریاست جمهوری در مرکز تکریت به اهتزاز درآورند.

یک منبع امنیتی در پلیس بابل خبر داد نیروهای امنیتی در عملیاتی مشترک منطقه العبد و یاسین را در منطقه جرف الصخر در شمال بابل پاکسازی کردند و ۱۰ تروریست داعش را به هلاکت رساندند.

۶۲ کشته و زخمی در دو انفجار شهرک صدر بغداد

یک منبع امنیتی در پلیس عراق خبر داد آمار تلفات دو انفجار در شهرک صدر بغداد به ۶۲ کشته و زخمی رسید.

به گزارش پایگاه اینترنتی وای نیوز از بغداد ، این منبع افزود :« بر اثر انفجار دو خودرو بمب گذاری شده در شهرک صدر ۱۰ نفر کشته و ۵۲ نفر دیگر زخمی شدند.»

این دو خودرو بمب گذاری شده که در بازاری در شهرک صدر در شرق بغداد پارک شده بود شامگاه سه شنبه منفجر شد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری