کد خبر: 2842

طی حکمی از سوی استاندار قم

استاندار قم در حکمی، معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری قم را به سمت مسئول پیگیری و اجرایی شدن مصوبات و تصمیمات سفر اخیر هیئت عالی استان به کشور چین منصوب کرد.

خبرگزاری فارس: معاون استاندار قم مسئول پیگیری مصوبات سفر اخیر هیئت عالی استان به چین شد

به گزارش قم خبر به نقل از روابط عمومی استانداری قم، در حکم حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق صالحی‌منش خطاب به سید حسن رضوی معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری قم آمده است: با عنایت به اهمیت و ضرورت برنامه‌ریزی مؤثر در راستای تحقق اهداف و دستاوردهای سفر اخیر هیئت عالی استان قم به استان گانسوی چین و با توجه به مسئولیت‌های مستقیم جنابعالی در این زمینه، به سبب این حکم به سمت «مسئول پیگیری اجرایی شدن مصوبات، تصمیمات و توافقات حاصل شده در جریان این سفر» منصوب می‌شوید.

امید است با توکل به خداوند متعال و بهره‌گیری از ظرفیت بالای فعالان اقتصادی و دستگاه‌های اجرایی، در جذب سرمایه‌گذاری، رفع موانع، مشکلات اقتصادی و سرمایه‌گذاران در استان موفق و مؤید باشید.

گفتنی است به دنبال توافقات به عمل آمده در سفر اخیر استاندار قم و هیئت همراه به استان گانسوی چین، استان قم، ماه آینده میزبان نمایشگاه توانمندی‌های کشور چین با حضور هیئتی از تولیدکنندگان، تجار و بازرگانان این کشور خواهد بود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری