کد خبر: 2715

نماینده تهران در مجلس با بیان اینکه دست آمریکا به خون مردم غزه آلوده است، گفت: داعش امروز مأموریت دارد تا اجازه ندهد کسی (کشورهای مسلمان) با اسرائیل وارد جنگ شود.

به گزارش قم خبر ، علیرضا محجوب نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس ضمن محکومیت کشتار بیرحمانه فلسطینی‌ها به دست رژیم اشغالگر قدس اظهار داشت: این اقدامات تجاوز آشکار به حقوق انسان‌هاست.


وی با بیان اینکه غزه مأمن عده مظلومی است که طی سالیان در این منطقه گرد هم آمده‌‌اند، خاطرنشان کرد: مردم این منطقه در این سال‌ها از آرمان‌های خود دفاع کرده‌اند.

دبیرکل خانه کارگر با اشاره به اینکه جامعه بشری و در رأس آن ابرقدرت‌ها، مسئول اقدامات رژیم صهیونیستی در قبال مردم غزه هستند، تصریح کرد: امروز دست آمریکا، سازمان‌های بین‌المللی و سایر قدرت‌های بین‌المللی به خون مردم غزه آلوده است و رئیس جمهور آمریکا تصور نکند که با اعلام اینکه می‌خواهد میانجیگری کند، از این موضوع مستثنی می‌شود.

محجوب اضافه کرد: امروز در غزه به حقوق انسانی تجاوز می‌شود و در چنین شرایطی اگر کسی خود را مدافع حقوق بشر می‌داند، باید نسبت به جنایات اسرائیل واکنش نشان دهد.

وی همچنین درباره اعلام داعشی‌ها مبنی بر اینکه با اسرائیل وارد جنگ نمی‌شوند، تأکید کرد: داعش امروز مأموریت دارد تا اجازه ندهد کسی (کشورهای مسلمان) با اسرائیل وارد جنگ شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری