کد خبر: 2662

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی:

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با اشاره به مذاکرات ایران و کشورهای 1+5 در وین، تصریح کرد: نظر مقام معظم رهبری در خصوص مذاکرات این است که سر میز مذاکره باید حضور داشته باشیم ولی ایشان به نتیجه این مذاکرات خوشبین نیستند.

به گزارش قم خبر به نقل از قم فردا،حجت الاسلام والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی ظهر امروز در مراسم بهره‌برداری از بخش همودیالیز مرکز آموزشی پژوهشی و درمانی شهید بهشتی ضمن تبریک میلاد مبارک امام حسن مجتبی (ع) اظهار داشت: شهر قم، شهر تشیع است و باید توجه ویژه ای به آن داشته باشیم.

 

وی در ادامه با توصیف روز قیامت، اظهار کرد: باید برای آن روز عظیم اعمال نیک بفرستیم و این کاری است که خیرین عزیز انجام می دهند.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری کلید های ورود به بهشت را عمل خالص و انفاق دانست و افزود: در دنیایی که ظلم و ستم مستکبران بیداد می کند ما باید عزم و اراده خود را برای خودسازی و مقابله با آنان جزم کنیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی گفت: طبق فرمایشات ایشان ما باید به اقتصاد مقاومتی تکیه کنیم و هیچ راهی هم غیر از  این برای پیشرفت وجود ندارد.

محمدی گلپایگانی مشکل استکبار جهانی با ایران را اسلامی بودن کشورمان عنوان کرد و گفت:ایران و آمریکا دو مسیر کاملا متفاوت از همدیگر را دارند به طوری که تنها گناه ما این است که می خواهیم بنده خدا باشیم نه بنده طاغوت و این موضوعی است که استکبار جهانی با آن مشکل دارد.

وی با اشاره به کشتارهای بی رحمانه رژیم صهیونیستی در غزه، تاکید کرد:زن ، کودک ، بزرگ و کوچک این روزها هدف بمباران هواپیماهایی رژیم صهیونیستی است اما با این وجود هیچ صدای حمایتی از کشورهای جهان شنیده نمی شود.

محمدی گلپایگانی ادامه داد: شورای امنیت طبق معمول به شورای ضد امنیت تبدیل شده است و در خدمت غارتگران و چپاولگران قرار گرفته است.

وی با انتقاد از کشورهای به ظاهر مسلمان منطقه، خاطر نشان کرد: برخی دولت های خائن و به ظاهر مسلمان در حالی دم از اسلام و اسلامیت می زنند که  نفت این کشورها در هواپیماهای اسرائیل مورد استفاده قرار می گیرد و خانه های مردم بی گناه فلسطین را بمباران می کنند.

گفتنی است بخش همو دیالیز بیمارستان شهید بهشتی 9 ماه طول کشیده تا در مساحت 600 متر مربع به بهره برداری برسد.

این مرکز دارای دو بخش زنان و مردان به صورت جداگانه می باشد که در نوع خود از لحاظ ساختاری در کشور بی نظیر است به طوری که 25 تخت نیز در هر شیفت فعال می باشد.

هزینه ساخت این بخش حدود 700 میلیون تومان بوده است که توسط فرزندان خیر مرحوم سید محمد هاشمی منفرد پرداخت شده است. 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری