رئیس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی فرمایشات اخیر رهبر انقلاب در مورد اعتدال را یک هشدار خواند و گفت: اعتدال امروز نیاز به تعریف دقیق دارد تا دچار برداشت های دلخواه نشود و هر کسی برای بیرون راندن رقیب از صحنه او را به نوعی غیر اعتدالی معرفی نکند.

به گزارش قم خبر ، کاظم جلالی رئیس فراکسیون رهروان ولایت در مجلس در گفتگو مهر با اشاره به فرمایشات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نباید به انقلابیون و کسانی که در خط مقدم انقلاب هستند را نباید به نام عدم اعتدال و افراطی گری کنار زد، گفت: این فرمایشات رهبری انقلاب یک هشدار بود و باید برای اعتدال تعریف دقیق و درستی داشت در گذشته هم مفاهیمی مطرح شد اما چون مضبوط نشد، دچار آسیب شد، از جمله مفاهیمی مثل اصلاح طلبی و اصولگرایی.


نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم تعریف دقیق برخی مفاهیم ادامه داد: اعتدال هم امروز نیاز به تعریف دقیق دارد تا دچار برداشت های دلخواه نشود و هر کسی برای بیرون راندن رقیب از صحنه او را به نوعی غیر اعتدالی معرفی نکند.

به گزارش مهر مقام معظم رهبری چندی پیش در دیدار با مسئولان و کارگزار نظام فرمودند: سفارش می‌کنم مراقب باشید جریان‌های مؤمن را با شعار اعتدال کنار نزنند، در خطرها این‌ها هستند که سینه سپر می‌کنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری