کد خبر: 2604

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: دادسرا ناحیه ۳۲ ویژه راهور همواره همکاری مناسبی با پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ داشته و وجود آن برای خدمات‌رسانی بهتر به شهروندان ضروری است.

به گزارش قم خبر ، سرهنگ تیمور حسینی رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در گفت‌وگو با فارس در مورد جلسه مشترک پلیس راهور تهران و مسئولان قضایی در دادسرای ویژه راهور اظهار داشت: در این جلسه که با حضور رئیس پلیس راهور و رئیس دادسرای ویژه راهور و قضات و کارکنان این دادسرا برگزار شد، قرار شد تا اقدامات لازم به صورت مشترک انجام شود تا بتوان خدمات بهتر و بیشتری به مردم ارائه کرد.


رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تصریح کرد: دریافت حق بیمه و دیه افرادی که در تصادف زیان دیده‌ می‌شدند گاهی تا ۲ سال درازا می‌کشید اما با همکاری خوب و اقدامات قضایی در دادسرای ویژه راهور تلاش بر این بود که این زمان به کمتر از یک ماه برسد.

سرهنگ حسینی افزود: سازوکاری آماده شد و پرداخت دیه به کمتر از یک ماه تا ۲۰ روز رسید.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در ادامه از همکاری تنگاتنگ دادسرای ویژه راهور با مجموعه پلیس راهور به دلیل خدمات‌رسانی به شهروندان تشکر کرد و گفت: این دادسرا همواره همکاری مناسبی با پلیس راهور داشته و وجود آن برای خدمات‌رسانی ضروری است.

سرهنگ حسینی اظهار امیدواری کرد که این دادسرا بتواند در آینده نزدیک به عنوان یک مجتمع قضایی مستقل خدمات لازم را به شهروندان ارائه دهد.

لازم به ذکر است دادسرای ویژه راهور از سال ۸۶ فعالیت خود را آغاز کرده و اقدامات خوبی را ارائه کرده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری