کد خبر: 2603

توپخانه رژیم صهیونیستی نیمه شب گذشته شماری از مناطق جنوب لبنان را با چندین خمپاره هدف قرار داد.

به گزارش قم خبر ؛ فارس به نقل از تلویزیون «المنار» خبر داد، رژیم صهیونیستی با طرح ادعای سقوط سه راکت در شهرک نشین «نهاریا»، به بهانه شلیک شدن این راکت‌ها از داخل لبنان، مناطق جنوبی این کشور را آماج حملات توپخانه‌ای قرار داد.

بر اساس این گزارش، رژیم صهیونیستی شب گذشته مناطق «زبقین» حد فاصل دو شهرک زبقین و «مجدل زون» را با چندین گلوله توپخانه هدف قرار داد. این حملات تنها خسارت‌های مادی برجای گذاشتند.

این گزارش حاکی است که توپخانه دشمن صهیونیستی همچنین منطقه «الضبعة» بین دو شهرک «طیر حرفا» و «شمع» را آماج حملات خود قرار داد.

خبرگزاری رسمی لبنان نیز با اعلام این خبر تاکید کرد که این حملات توپخانه‌ای با پرواز هواپیماهای جنگی «اسرائیل» در آسمان مناطق جنوب لبنان همراه شده بود.

خبرنگار تلویزیون المنار در منطقه جنوب لبنان نیمه شب گذشته به وقت محلی از متوقف شدن حملات توپخانه‌ای دشمن صهیونیستی بر کشورش خبر داد.

بر اساس این گزارش، رژیم صهیونیستی بهانه این تجاوزات به جنوب لبنان را سقوط سه موشک بر شهرک صهیونیست نشین «نهاریا» اعلام کرده و مدعی شد که این موشک‌ها از منطقه «سهل القلیلة» واقع در جنوب «صور» لبنان شلیک شد‌ه‌اند.

جمعه گذشته نیز دو موشک از جنوب لبنان به مناطق شمالی فلسطین اشغالی شلیک شده بود که هیچ خسارت جانی و مادی در پی نداشته است. دشمن صهیونیستی در واکنش به این ادعا منطقه شبعا را با چندین خمپاره هدف قرار داد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری