کد خبر: 2518

برای اولین بار منابع خبری اسرائیلی فاش کردند که یک صهیونیست در حمله موشکی مقاومت اسلامی حماس به تل آویو به هلاکت رسیده است.

به گزارش قم خبر ؛ تسنیم به نقل از پایگاه خبری الاقصی خبر داد؛ کانال ۱۰ تلویزیون اسرائیل برای اولین بار به کشته شدن یک صهیونیست و زخمی شدن شمار دیگری از صهیونیست‌ها در حمله موشکی مقاومت اسلامی حماس به تل آویو اذعان کرد.

این شبکه در این باره افزود: صبح امروز شماری از موشک‌های مقاومت اسلامی حماس به تل آویو اصابت کرده است.

جنبش مقاومت حماس پس از موج جدید حملات هوایی رژیم اسرائیل به غزه ضمن اعلام تعهد برای تلافی این حملات هشدار داده تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی می‌تواند به انتفاضه سوم منجر شود، در تازه‌ترین حملات هوایی صهیونیست‌ها به نوار غزه دهها نفر از جمله چندین کودک و زن بی دفاع فلسطینی به شهادت رسیدند.

ارتش رژیم اسرائیل طی روزهای گذشته بیش از چهارصد بار به نواز غزه حمله کرده است، در این حملات، چندین منزل مسکونی نیز مورد هدف قرار گرفتند، که در این حملات دستکم ۷۵ فلسطینی شهید و بیش از ۵۲۰ فلسطینی دیگر هم زخمی شدند.

جنبش‌های مقاومت فلسطینی در نوار غزه نیز با پرتاب راکت به عمق سرزمین‌های اشغالی، به تهاجم‌های اخیر رژیم اسرائیل پاسخ داده‌اند، صدها فلسطینی در سال‌های اخیر به علت تهاجمات رژیم اسرائیل جان خود را از دست داده‌اند.

تنش‌ها بین رژیم اسرائیل و فلسطینی‌ها پس از آن شدت گرفت که هفته گذشته یک نوجوان فلسطینی به نام محمد ابو خضیر در شرق بیت‌المقدس زنده زنده سوزانده شد.

این اتفاق پس از آن رخ داد که جسد سه شهرک‌نشین اسرائیلی حوالی روستای حلحول در شهر الخلیل واقع در کرانه باختری پیدا شد، تل‌آویو حماس را مسئول مرگ این سه نفر می‌داند، با این وجود، حماس این اتهام را رد می‌کند.

رژیم اسرائیل با محاصره نوار غزه، حدود یک میلیون و ۷۰۰ هزار ساکن این منطقه را از حقوق اساسی خود همچون آزادی تردد، داشتن شغل با حقوق مناسب و بهداشت و آموزش محروم کرده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری