دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی با اشاره به تخریب دولت و رئیس‌جمهور توسط افراطیون دوم‌خرداد گفت: آن‌ها می‌خواهند به‌هرشکل فشار بیاورند تا امتیاز بگیرند، از این رو معتقدند رئیس‌جمهور از عقبه اجتماعی برخوردار نیست.

به گزارش قم خبر ، حسین فدایی دبیرکل جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به اینکه "افراطیون دوم خرداد شعار عبور از روحانی را مطرح می‌کنند و رسماً می‌گویند دولت عقبه اجتماعی ندارد"، گفت: آنها می‌خواهند امتیاز بگیرند. آنها به‌دنبال حل مشکلات مردم و اینکه دولت با قوت مشکلات را حل کند نیستند، بلکه می‌خواهند جایگاه و پایگاهی برای خود پیدا کنند.


وی درخصوص علت تخریب شخص رئیس جمهور توسط این جریان، تصریح کرد: آن‌ها می‌خواهند به‌هرشکل فشار بیاورند تا امتیاز بگیرند. از این رو معتقدند رئیس‌جمهور از عقبه اجتماعی برخوردار نیست و عناصر و جریانات سیاسی هم از او حمایت نمی‌کنند.

دبیرکل جمعیت ایثارگران گفت: به همین جهت معتقدند اگر فشار بیاوریم، می‌توانیم امتیاز خود را از دولت بگیریم و در نتیجه فرصتی را برای آینده خود مهیا کنیم.

* مدعیان اصلاحات روش‌های افراطی جریان فتنه را محکوم می‌کنند

فدایی در ادامه با بیان "اساساً ما بین فتنه‌گران و کسانی که مدعی اصلاحات هستند تفکیک قائل هستیم" اظهار داشت: بسیاری از عناصری که مدعی اصلاحات هستند روش‌های افراطی جریان فتنه را قبول ندارند و اتفاقاتی را که بعد از ۲۲ خرداد سال ۸۸ به وجود آمد محکوم کردند و برای راه‌حل مشکلات کشور قائل به ساختار شکنی و کارهای تند، افراطی‌گری و رادیکالی نیستند و تقویت نظام را جزو وظایف خود می‌دانند.

وی همچنین درخصوص دیدار امروز رئیس‌جمهور با اصلاح‌طلبان نیز افزود: اگر رئیس‌جمهور بتواند نیروها و ظرفیت‌های وفادار به نظام را که به‌دنبال اعتلای اسلام و پیشرفت کشور با سلایق مختلف هستند دور هم جمع کند، بسیار خوب و کار پسندیده‌ای است.

دبیرکل جمعیت ایثارگران در عین حال تأکید کرد: باید مراقبت کرد تا فرصت طلب‌ها، فتنه‌گران و عناصر ناباب از این رویکرد مثبت سوء استفاده نکنند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری