کد خبر: 2399

ارتش رژیم صهیونیستی از اصابت ۱۰۰ موشک از شب گذشته خبر داد و اعلام کرد که مقاومت فلسطین در پاسخ به حملات به نوار غزه، چندین منطقه در سرزمین‌ اشغالی را موشکباران کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، ارتش رژیم صهیونیستی از اصابت ۱۰۰ موشک از شب گذشته خبر داد و اعلام کرد که مقاومت فلسطین در پاسخ به حملات به نوار غزه، چندین منطقه در سرزمین‌ اشغالی را موشکباران کرد.

به گزارش پایگاه خبری «فلسطین‌الیوم»، در واکنش به حملات مکرر رژیم صهیونیستی به مناطق مختلف نوار غزه منابع رژیم صهیونیستی اعلام کردند بارانی از موشک و خمپاره‌های مقاومت بر «النقب غربی» واقع در جنوب فلسطین اشغالی فرو ریخته شد.

همچنین ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که از شب گذشته که حمله به غزه آغاز شده است، بیش از ۱۰۰ موشک و راکت به فلسطین اشغالی اصابت کرده است.

پایگاه خبری «المیادین» نیز اعلام کرد گردان شهید «احمد ابوالریش» شهرک «بئرالشبع» را با دو موشک گراد مورد حمله قرار داد.

این پایگاه خبری از اصابت ۵ موشک به مناطقی در شهرک «اشکول» نیز خبر داد و اعلام کرد که آژیرهای خطر در شهرکهای « اشکول»، «عسقلان» و «اسدود» به صدا در آمدند.

بر اساس این گزارش یکی از سخنگوهای گرادنهای «سرایا القدس» شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در همین راستا گفت: با جنگی شعله‌ور که شهروندان را هدف قرار گرفته روبرو هستیم.

وی افزود: توپ در حال حاضر در زمین حریف است و مقاومت تا پایان حملات رژیم صهیونیستی به آن پاسخ خواهد داد. ما فکر می‌کنیم عملیات طولانی خواهد شد و با دیگر گروه‌های فلسطینی برای مبارزه متحد خواهیم شد ما تمرکز خود را بر برد موشکها می‌گذاریم تا به نتایج بهتری برسیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری