کد خبر: 2354

حجت‌الاسلام اسکندری:

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با ضعیف دانستن تبلیغات دومین نمایشگاه قرآن گفت: هنوز بسیاری از مردم نمی‌دانند در مجتمع ناشران نمایشگاه قرآن دایر است.

به گزارش قم خبر به نقل از مهر، حجت‌الاسلام والمسلمین عباس اسکندری شامگاه دوشنبه در حاشیه بازدید مسئولان اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم از دومین نمایشگاه قرآن و عترت در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: نمایشگاه قرآن از غنای خاصی برخوردار بوده و ناشران مطرح در آن حضور دارند.

وی اضافه کرد: این نمایشگاه جایگاه بالایی دارد و کتاب‌های عرضه شده در آن غنی است و در عین حال که از تخفیف‌ها و حمایت‌های خوبی برخوردار است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با نقدی بر اطلاع رسانی برپایی نمایشگاه و حتی ایجاد مجتمع ناشران اظهار کرد: رسانه‌های جمعی باید فرصت را غنیمت بشمارند و به عنوان خدمت به جامعه علمی، دانشگاهی و مذهبی ما مجتمع ناشران را معرفی کنند چراکه هنوز خیلی‌ها نمی‌دانند در این مجتمع چه فعالیت‌هایی ارائه می‌شود و برای چه ساخته شده است.

حجت‌الاسلام اسکندری تاکید کرد: برگزاری نمایشگاه یکی از راه‌های معرفی مجتمع ناشران است ولی معلوم نیست بتواند کمبودها را جبران کند.

وی با بیان اینکه بسیاری از مردم در جریان برگزاری نمایشگاه قرآن نیستند تصریح کرد: از نظر تبلیغات و معرفی نمایشگاه نیاز است قدم‌هایی برداشته شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم با اشاره به هجمه‌های سنگین دشمنان به فرهنگ و دین و باورهای اعتقادی مردم از طریق ابزارها و امکانات مدرن، ایجاد فضاهای معنوی، علمی و فرهنگی را ضروری دانست.
مجتمع ناشران آبرویی برای قم است

وی در بخش دیگری از سخنان خود در مورد ساخت مجتمع ناشران گفت: باید به اهالی نشر تبریک گفت که چنین مجتمع عظیمی را ایجاد کردند چراکه احداث این مجتمع در قم ضرورت داشت.

حجت‌الاسلام اسکندری افزود: باید از مجموعه ناشران تشکر کرد که دست به دست هم دادند و این مجتمع را پایه گذاری کردند، این مجتمع آبرویی برای قم است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان قم به همراه معاونان و مدیران بخش‌های مختلف این اداره کل از دومین نمایشگاه قرآن و عترت که در مجتمع ناشران قم برپاست دیدن کردند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری