گفته می‌شود که ولیعهد انگلیس و همسرش کامیلا پارکر بولز که اخیرا نهمین سالگرد ازدواجشان را جشن گرفته‌اند، به دستور ملکه الیزابت دوم طلاق خواهند گرفت.

دستور ملکه انگلیس به ولیعهد برای طلاق دادن همسرش!

به گزارش قم خبر به نقل از ایسنا، مجله گلوب در نسخه چهاردهم ژوئیه خود نوشت، الیزابت دوم، ملکه انگلیس به شاهزاده چارلز، پسرش دستور داده تا از کامیلا پارکر بولز، همسرش طلاق بگیرد و دست از همسر "الکلی‌اش" بردارد.

گزارش شده که کامیلا پارکر بولز از شنیدن اینکه ملکه الیزابت ترجیح می‌دهد تا در صورت کناره‌گیری از سلطنت، تاج و تخت را به شاهزاده ویلیام، نوه‌اش و کیت میدلتون، همسر وی بدهد، بسیار عصبانی شده است.

در نتیجه کامیلا قصد دارد تا اگر ملکه نشود، با تهدید درباره افشای اسرار خانوادگی ۳۵۰ میلیون دلار به عنوان توافق طلاق دریافت کند. اما ملکه الیزابت قصد ندارد حتی یک ۱۰ سنتی به کامیلا پرداخت کند و وی را مایه «ننگ و خفت» دانسته و می‌خواهد که هرچه سریع‌تر از دست وی خلاص شود.

ولیعهد انگلیس و همسرش کامیلا که بیش از ۳۰ سال قبل از ازدواج رسمی روابطی با یکدیگر داشته‌اند، در ۹ آوریل سال ۲۰۰۵ میلادی به صورت رسمی ازدواج کردند و گزارش‌ها حاکی از آن است که نظر مردم درباره شاهزاده چارلز پس از ازدواج با کامیلا چندان رضایت‌بخش نیست.

با این حال، رابرت جانسون، نویسنده کتاب «خاندان سلطنتی جدید: شاهزاده جورج، ویلیام و کیت، نسل آتی خاندان سلطنتی» در مصاحبه با روزنامه دیلی میل گفت: با گذشت زمان درک عمومی از شاهزاده چارلز و کامیلا کاملا بهبود یافته است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری