کد خبر: 2248

نماینده مردم تهران درباره علت ۱۳ سفر ۶ وزیر با هواپیمای اختصاصی به رئیس جمهور تذکر داد.

به گزارش قم خبر به نقل از مهر، در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولین دولتی از سوی هیات رئیسه مجلس قرائت شد.

بر این اساس جدگال، نماینده مردم چابهار به رئیس جمهور درباره توضیح علت حذف نام بلوکستان از سربرگ های اداری چابهار و بهمنی و مددی به وزیر آموزش و پرورش درباره جلوگیری از کاهش تعداد مدارس استعدادهای درخشان و تسریع در حل مشکل بیمه طلایی هزینه دندان پزشکی معلمان تذکر دادند.

همچنین بهمنی نماینده مردم سراب به وزیر راه درباره تسریع در اجرای طرح دوبانده کردن آزادراه سراب- بستان آباد و مهرداد بائوج لاهوتی نماینده مردم لنگرود به وزیر نیرو درباره تسریع در حل مشکل کمبود آب آشامیدنی لنگرود تذکر دادند.

کریمی قدوسی، پژمانی فر، کائیدی، کوثری، آشتیانی، آلیا، حسینیان و بذرپاش به وزیر آموزش و پرورش درباره لزوم اهتمام جدی به اجرای سند تحول آموزش و پرورش و عدم توجه به افراطیون مشارکتی و نیز به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره اقدامات ضد فرهنگی در حوزه کتاب و سینما و به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره فعال نمودن هر چه سریعتر شبکه ملی اطلاعات و به وزیر دادگستری درباره ممنوع التصویر، ممنوع الخروج و ممنوع البیان شدن محمد خاتمی تذکر دادند.

حسینی به وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره ضرورت واگذاری معادن پیر کرمانشاه به وزیر نیرو درباره تسریع در آبرسانی به روستاهای سومار و سرمست و به وزیر بهداشت درباره لزوم تامین پزشک در ساعات غیراداری در درمانگاه های گیلان غرب تذکر داد.

ابوترابی نماینده مردم نجف آباد به وزیر آموزش و پرورش درباره توضیح علت عدم اجرای قانون جامع ایثارگران در مورد بازنشستگی پیش از موعد فرزندان و موسوی نماینده مردم لامرد به وزیر علوم درباره توضیح علت برگزاری مصاحبه مجدد علمی برای بورسیه های دانشگاهی تذکر دادند.

ابراهیم کارخانه‌ای نماینده مردم همدان به رئیس جمهور درباره پرهیز از حاشیه پردازی و رعایت امانت نسبت به ملت ایران و به وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره برخورد مناسب با سرپرست اداره کل صنعت و معدن همدان به علت عدم اجرای شئونات اداری تذکر داد.

قائدرحمت نماینده مردم دورود به وزیر راه و شهرسازی درباره نظارت بیشتر بر اجرای آزادراه خرم آباد- اراک و به وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و آموزش و پرورش درباره تسریع در افتتاح دانشگاه دولتی دورود و ساخت مدرسه در مناطق محروم دورود تذکر دادند.

حیدری طیب، احمدی و حسینی به وزرای اطلاعات و کشور درباره توضیح علت وقوع حمله پلیسی در کاظم‌آباد کرمانشاه تذکر دادند.

رحماندوست نماینده مردم تهران به وزیر جهاد کشاورزی درباره توضیح علت ورود ژلاتین پودر به کشور و مدنی و سبحانی نیا به وزیر تعاون درباره لزوم توانمندسازی زنان سرپرست خانوار تذکر دادند.

زهره طبیب زاده نوری به رئیس جمهور درباره توضیح علت ۱۳ سفر وزرای نفت، صنعت و معدن و تجارت، علوم تحقیقات و فناوری، اقتصاد و دارایی و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و کشور با هواپیمای اختصاصی و نیز به وزیر ورزش و امور جوانان درباره علت حضور هنرمندان ایرانی به عنوان سفیران کشور با وضع نامناسب در مسابقات جام جهانی تذکر داد.

خجسته نماینده مردم همدان به وزیر جهاد کشاورزی درباره توجه به صنعت دامداران کشور در تولید گوشت و اسدی به رئیس جمهور درباره لزوم رعایت مفاد تبصره ۲۳ قانون بودجه ۹۳ کل کشور توسط معاونت برنامه ریزی تذکر دادند.

کوچکی نژاد به وزیر تعاون درباره لزوم توجه به بیمه تکمیلی تامین اجتماعی و به وزیر جهاد کشاورزی درباره واردات برنج با توجه به نزدیکی فصل برداشت برنج تذکر داد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری