کد خبر: 2208

فرماندار پردیس از تشکیل انجمن‌های مردمی برای کمک به رفع مشکلات این شهرستان خبر داد.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، مرتضی حیدری صبح امروز در جمع شماری از مدیران دستگاه‌های اجرایی بومهن، با بیان اینکه تنوع فرهنگی و بومی در بومهن می‌تواند بر زیبایی شهر اضافه کرده و زمینه سرمایه‌گذاری‌های کلان اقتصادی را فراهم کند، گفت: در بومهن با مشکلات زیادی نظیر تعرض به منابع طبیعی، ساخت و سازهای بی‌رویه، جمع‌آوری آب‌های آلوده و امور بهداشتی روبه‌رو هستیم.

وی با بیان اینکه دولت وعده‌ای بزرگ را به مردم داده است، افزود: باید واقعیت‌ها و خواست مردم را در نظر گرفت و به دنبال ساختار و آرایش جدیدی در نیروی انسانی بود.

فرماندار پردیس اضافه کرد: در تمام دنیا وقتی مردم در انتخابات شرکت می‌کنند و رأی می‌دهند، خواهان این هستند که به استقرار آن سلیقه‌ای که رأی داده‌اند، به نظاره بنشیند و البته واقعیت این است که برخی از نیروها و افراد در پیکر ساختار اداری، گرایش به یک جناح ندارند و فراجناحی هستند.

حیدری با بیان اینکه مردم انتظار دارند نسبت به رأیی که دادند شاهد تغییرات باشند، افزود: مردم انتظار دارند رئیس جمهورشان، سلیقه‌ها و روش‌ها را متناسب با آنچه مورد نظرشان است، به‌ کار گیرد.

وی با بیان اینکه مسئولان تلاش می‌کنند تا افراد جایگزین کسانی باشند که کاملاً آنچه مردم خواهانش هستند را عملی کرده و هماهنگ‌تر باشند، خاطرنشان کرد: از مسئولان انتظار داریم با جدیت و مدیریت جهادی در سال اقتصاد و فرهنگ، شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری