کد خبر: 2095

گزارشهای مردمی از شهرستان رباط کریم حاکی از این است که در یک هفته گذشته آب شرب بخشی از شمالغرب این شهرستان قطع شده و ساکنان محدوده خیابان دادگستری روزانه کمتر از یک ساعت آب دارند و مراجعه حضوری مردم به اداره آب منطقه بی نتیجه بوده است.

به گزارش قم خبر به نقل از تسنیم، ساکنان بخشی از منطقه شمال غربی شهرستان رباط کریم حوالی خیابان دادگستری در هفته ابتدایی ماه مبارک رمضان با قطع آب روبه رو شده اند. به طوری که به گفته ساکنان این منطقه در یک هفته گذشته روزانه کمتر از یک ساعت آب لوله کشی منازل وصل و مجددا قطع می شد.


گزارش های مردمی حاکی از این است که با مراجعه حضوری ساکنان به اداره آب منطقه، هیچ پاسخ مناسب و مشخصی به آنها داده نشده و بیشتر ساکنان به امید رفع این مسئله، هفته ابتدایی ماه مبارک رمضان را در خانه بستگان خود سپری کرده اند.

صبح امروز با تماس یکی از ساکنان منطقه خیابان داگستری شهرستان رباط کریم با خبرگزاری تسنیم و پیگیری این مسئله از سامانه ۱۲۲ شرکت آب و فاضلاب تهران، کارشناس سامانه رسیدگی به قطعی آب جنوب غرب استان تهران با شماره ۵۶۱۶۵۳۰۲ قول رسیدگی به این مسئله را در اسرع وقت داد.

در تابستان سال جاری با توجه به بحران آبی ۱۲ کلانشهر کشور از جمله کلانشهر تهران و تنش آبی ۵۱۷ شهر، احتمال بروز قطعی و افت فشار در اقصی نقاط کشور ناشی از رشد بی رویه مصرف و یا حتی ایجاد مشکلات فنی در خطوط انتقال وجود دارد. از اینرو هموطنان هرگونه قطعی مقطعی یا گسترده آب را با سامانه ۱۲۲ آب و فاضلاب کشور در میان بگذارند تا کارشناسان این سامانه این موضوع را تا رفع کامل آن پیگیری کنند.

جمشید قربانی، مدیر سامانه ارتباطات ١٢٢ در این خصوص گفت: کارشناسان مربوطه پس از دریافت پیامهای مردمی از طریق شماره ٣٠٠٠١٢٢ با مشترکین تماس گرفته و موضوع درخواستی را مورد بررسی قرار می دهند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری