کد خبر: 15680

سفارت عربستان در اسلام آباد روز جمعه با شرکت اطلاع رسانی "لینک ان" پاکستان توافقی برای پخش مجموعه ای از شبکه های تلویزیونی عربستان از طریق نصب شبکه های کابلی در سرتاسر پاکستان امضا کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از العالم، سفارت عربستان در اسلام آباد روز جمعه با شرکت اطلاع رسانی "لینک این" پاکستان توافقی برای پخش مجموعه ای از شبکه های تلویزیونی عربستان از طریق نصب شبکه های کابلی در سرتاسر پاکستان امضا کرد.

مراسم امضای توافقنامه مذکور در سفارتخانه عربستان در اسلام آباد برگزار شد، جاسم بن محمد الخالدی جانشین کاردار سفارت عربستان و عدنان شاکر رییس شرکت "لینک ـ این" با حضور بدر بن ابراهیم العتیبی رییس بخش اطلاع رسانی در سفارت، توافق را امضا کردند.

جاسم الخالدی در گفتگو با خبرگزاری عربستان تصریح کرد که هدف این توافقنامه پخش مجموعه ای از شبکه های تلویزیونی داخلی عربستان در کشور پاکستان از طریق نصب شبکه های کابلی در سرتاسر پاکستان است.

وی افزود که مدت این توافقنامه ۵ سال است و می توان آن را تمدید کرد. این توافقنامه موجب تحکیم روابط برادرانه میان دو کشور می شود.

عدنان شاکر رییس شرکت "لینک ـ این" نیز گفت که این توافقنامه در تحکیم و توسعه روابط اجتماعی و فرهنگی میان عربستان و پاکستان سهیم می شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری