کد خبر: 15669

فعال بحرینی تاکید کرد که رژیم آل‌خلیفه از تجاوز رژیم سعودی علیه یمن نهایت استفاده را برده و اقدام به تشدید سرکوب‌ها علیه انقلابیون بحرینی کرده است.

به گزارش قم خبر ، «حسن الجابری»، فعال بحرینی در گفت‌وگو با فارس در منامه تاکید کرد که رژیم آل خلیفه از تجاوز رژیم سعودی به یمن بعنوان فرصتی برای سرکوب معارضان و انقلابیون بحرینی استفاده می‌کند.


این فعال بحرینی افزود: عملیات موسوم به «طوفان قاطعیت» فقط محدود به تجاوز علیه یمن نمی‌شود، بلکه بحرین را هم دربرگرفته است.

الجابری توضیح داد: رژیم ستمگر آل خلیفه به مزدوران و بیگانگان تابعیت بحرینی داد تا ملت اصیل بحرین و فرهیختگان و نخبگان و حقوقدانان و فعالان این کشور را که ندای حق و آزادی سر می‌دهند، به قتل برسانند.

وی افزود: رژیم آل خلیفه در سرکوب خواست و اراده ملت شکست خورده و مردم بحرین همچنان با قدرت به مقاومت و ایستادگی خود در برابر سرکوبگری‌های نظامیان بیگانه سعودی و اماراتی و اردنی و آل خلیفه ادامه می‌دهد.

این فعال بحرینی گفت: عملیات طوفان قاطعیت علیه بحرین از زمانی آغاز شد که شاه بحرین به تبعیت از عربستان علیه یمن حمله کرد تا شاید به این وسیله نگاه رسانه‌ها را از سرکوب و قتل و کشتاری که در کشورش به راه انداخته، منحرف کند.

الجابری گفت: با وجود تمام این ترفندها و سرکوبگری‌ها باز شاه بحرین نخواهد توانست عزم و اراده ملت بحرین را درهم بشکند و این ملت همچنان به مقاومت و انقلاب خود ادامه خواهند داد.

وی همچنین به وضعیت زنان انقلابی بحرین اشاره کرد که با مشکلات و مصایب بسیاری به خاطر همراهی‌اشان با انقلاب این کشور مواجه هستند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری