کد خبر: 15650

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در صورت عدم مشخص کردن زمان و مکان بازرسی ها مجلس به این مسئله معترض می شود زیرا در ارائه گزارشات تیم مذاکره کننده ابهامات زیادی وجود دارد که باید رفع شود زیرا در هر ساعت و هر نیروگاهی نمی توان بازرسی ها را انجام داد.

اسماعیل کوثری در گفت و گو با قم خبر با اشاره به اعلام نتیجه مذاکرات هسته ای اظهارداشت: این یاددداشت رسانه ای و توافق نامه به گونه ای است که مواردی در آن  توضیح داده شده و در اصل بر اساس این اعلام نتیجه ما هسته ای را در حد بسیار زادی تنزل داده ایم.  
 
عضو کمیسون امنیت ملی و سیاسیت خارجی مجلس افزود: تحریم ها در این بیانیه به گونه ای است که موارد مورد تعهد ما کاملا مشخص است اما تعهدات 5+1 با تاریخ های نامفهوم و دراز مدت در نظر گرفته شده است.  
 
وی تصریح کرد: تیم مذاکره کننده باید به مسئله توافق نامه حساسیت زیادی داشته باشد و همان گونه که شرایط را برای خودمان قبول می کنند در برخورد با طرف مقابل هم همان گونه موضع گیری کنند و بازرسی ها نیز به شکلی کاملا محدود همراه زمان و مکان مشخص باشد.
 
کوثری تاکید کرد: در صورت عدم مشخص کردن زمان و مکان بازرسی ها مجلس به این مسئله معترض می شود زیرا در ارائه گزارشات تیم مذاکره کننده ابهامات زیادی وجود دارد که باید رفع شود زیرا در هر ساعت و هر نیروگاهی نمی توان بازرسی ها را انجام داد.
 
انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری