وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آیین گشاییش ارکستر سمفونیک تهران به مدیریت هنری علی رهبری، ابراز امیدواری کرد سال آینده برای هنرمندان و مردم سال خوبی باشد.

وزیر ارشاد: سال ۹۳ برای من سال بسیار خوبی بود

به گزارش قم خبر ، علی جنتی در حاشیه مراسم افتتاحیه ارکستر سمفونیک تهران که شامگاه ۲۵ اسفند در تالار وحدت برگزار شد در گفتگو با مهر توضیح داد: فکر می کنم مجموعه ای که آمدند و برنامه خود را به رهبری ارکستر استاد علی رهبری اجرا کردند، بهترین مجموعه و سرمایه ای است که در کشور داریم.

وی ادامه داد: امیدوارم تا چند ماه آینده نیز بتوانیم شاهد اجرای ارکستر ملی باشیم که بیایند و در این مکان برنامه خود را اجرا کنند؛ برنامه ای که به اعتقاد من می تواند به دلیل ارائه یک موسیقی فاخر و ارزشمند در تمام دنیا قابل عرضه باشد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به روزهای پایانی سال ۹۳ بیان کرد: من به سهم خودم سال نو را به همه هنرمندان و فرهیختگان عرصه فرهنگ و هنر و اصحاب رسانه تبریک می گویم و امیدوارم سال آینده سال بسیار خوب و پرباری برای همه هنرمندان شریف این سرزمین باشد.

جنتی در پاسخ به خبرنگار مهر که از وی درباره اتفاقات سال ۹۳ عرصه فرهنگ و هنر سوال کرد، تصریح کرد: برای من که سال بسیار خوبی بود امیدوارم برای شما هم سال خوبی بوده باشد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری