دیدار صمیمانه آیت الله آملی لاریجانی و عباس سلیمی نمین برگزار شد.

به گزارش قم خبر به نقل از پارس، بعد از انتقادات مکرر عباس سلیمی نمین در مورد نحوه برخورد دستگاه قضایی با روزنامه نگاران و مفاسد اقتصادی، پیگیری هایی از سوی وی برای دیدار با ریاست قوه قضاییه انجام شد که در نهایت این دیدار انجام شد.


این دیدار که در فضایی صمیمانه برگزار شد عباس سلیمی نمین با صراحت و بدون پرده پوشی برخی اطلاعات و انتقادات خود را خطاب به آیت الله آملی لاریجانی بیان کرد.

آیت الله آملی نیز به برخی از انتقادات مطرح شده پاسخ های صریحی داده و بر اینکه باید فضا برای منتقدین همه قوا مخصوصا منتقدین نهاد قضایی بسط پیدا کند تاکید کرد.

در این جلسه سلیمی نمین پیشنهاد برگزاری جلسات نوبه ای رییس قوه قضاییه با منتقدین، نویسندگان، روزنامه نگاران و فعالین اجتماعی را مطرح کرده که مورد استقبال آیت الله آملی لاریجانی قرار گرفت.

در این دیدار، سلیمی نمین جزییاتی از یک تخلف بزرگ دانشگاهی را نیز بیان می کند که مقرر می شود مستندات این مفسده بزرگ در اختیار رییس قوه قضاییه قرار گیرد.

عباس سلیمی نمین ۱۳ سال مدیر مسئول کیهان هوایی بوده و سال‎هاست که رییس دفتر مطالعات تدوین تاریخ ایران است. وی از پژوهشگران و روزنامه‎ نگاران منتقد شناخته‎ شده ‎ای است که تاکنون جریانهای مختلف سیاسی و نهادهای حکومتی و غیر حکومتی از نقد و انتقادات مستند او بی بهره نبوده اند!

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری