کد خبر: 14980

گروه تروریستی داعش در پی تحمل تلفات و خسارت های سنگین در نبرد با نیروهای عراقی در استان الانبار، کشته های خود را در یک گور جمعی دفن کرد.

به گزارش قم خبر ، ایرنا به نقل از بغدادیه نیوز خبر داد، یک مقام امنیتی روز چهارشنبه گفت: داعش در پی تلفات و خسارت های سنگینی که در جریان حمله به مناطق مختلف شهر الرمادی متحمل شد، اجساد ده ها تن از عناصر خود را در یک گور جمعی در منطقه زنکوره در غرب شهر الرمادی دفن کرد.

وی افزود: داعش برای کندن یک کانال بزرگ و دفن اجساد خود با توجه به بالابودن تعداد آنها، از لودر و ماشین آلات سنگین کمک گرفت.

استان الانبار و الرمادی مرکز آن واقع در ۱۱۰ کیلومتری غرب بغداد پایتخت، از ۲۱ دسامبر ۲۰۱۳ (۳۰ آذر ۹۲) در پی اشغال بخش هایی وسیعی از این استان توسط داعش، شاهد عملیات گسترده نظامی علیه این گروه است.

معاون امنیتی استان الانبار روز چهارشنبه گفت: در روزهای اخیر نیروهای نظامی عراق شکست سنگینی به تروریست های داعشی وارد کرده و مانع ورود آنها به شهر الرمادی شدند.

ارتش و نیروهای مردمی عراق از ۱۱ روز پیش عملیات گسترده ای را در محور تکریت مرکز استان صلاح الدین علیه تروریست های داعش آغاز کرده اند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری