کد خبر: 14964

مردم بحرین با برگزاری تظاهرات خشم خود را به نسبت به حمله نیروهای امنیتی رژیم بحرین به زندانیان سیاسی در این کشور ابراز داشتند.

به گزارش قم خبر به نقل از العالم، مردم بحرین در مناطق مختلف در اعتراض به حمله نیروهای امنیتی به زندانیان سیاسی در زندان مرکزی "جو" تظاهرات کرده و این حمله را نقض آشکار حقوق زندانیان توصیف کردند.

تظاهرکنندگان خشمگین با سردادن شعار، خواهان آزادی زندانیان سیاسی و زندانیان اندیشه در بحرین و در صدر آنها چهره های سرشناس مخالف شدند که به خاطر بیان مسالمت آمیز دیدگاههای خود به زندان افتاده اند.

تظاهرکنندگان بار دیگر در چارچوب اعتراضات مسالمت آمیز خود در چند منطقه بحرین، خواهان آزادی شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی این کشور شدند و بازداشت وی را اقدامی تحریک آمیز علیه مردم دانسته و بر لزوم برخورداری شیخ سلمان از حقوق مشروع خودش تاکید کردند.

این تظاهرات از جمله در دو منطقه الدیه و المصلی در شهر منامه برگزار شد و تظاهرکنندگان پرچم های بحرین و تصاویر شیخ علی سلمان و سایر بازداشت شدگان را در دست داشتند و بر خواست خود در دستیابی به آزادی و دموکراسی و چرخه مسالمت آمیز قدرت برای برون رفت از بحران های پی درپی در کشورشان تاکید کردند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری