کد خبر: 14942

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با بیان اینکه رای بالای نمایندگان مجلس خبرگان به آیت الله یزدی پیام‌های معنادار زیادی دارد گفت: رایی که نمایندگان مجلس خبرگان به ایشان دادند رای به تدین و وفاداری و فتنه ستیزی و استبکار ستیزی آیت الله یزدی در برابر جریاناتی بود که ایشان را نمی‌خواستند.

حجت الاسلام و المسلمین عبدالله حاجی صادقی در گفت‌و‌گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به انتخاب رئیس مجلس خبرگان رهبری اظهار داشت: در رابطه با رهبری و اموری که مربوط به آن است تدبیر توسط خداوند صوت می‌گیرد و باید دقت کنیم که بعضی از جریانات سیاسی و اصلاح طلب در این چند ماه غوغا سالاری کردند و تلاش کردند که ریاست مجلس خبرگان رهبری را به سوی دسته بندی‌های سیاسی ببرند اما به خواست خداوند موفق نشدند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران افزود: جریانات اصلاح طلب پیش از انتخاب رئیس مجلس خبرگان رهبری اقداماتی را جهت رسیدن به اهداف خویش انجام دادند اما‌‌ همان گونه که خداوند تدبیر می‌کند نتوانستند به اهداف خود دست پیدا کنند.

حاجی صادقی بیان کرد: انتخاب رئیس مجلس خبرگان پیام‌های فراوانی داشت و اینکه حوزه رهبری را نمی‌توان درگیر جناح بندی‌های سیاسی کرد، علما و بزرگان ما در مجلس خبرگان رهبری مصلحت نظام و اساس آن را مورد توجه قرار می‌دهند و در ارکان دین هرگز سست نمی‌شوند و بر این باور هستند برای دست یافتن به منافع، پایبندی به اصول لازم است.
 
استاد حوزه علمیه با اشاره به معیارهای صورت گرفته توسط اعضای خبرگان جهت انتخاب رئیس مجلس خبرگان عنوان کرد: نمایندگان خبرگان بر اساس حکم شرعی و تکلیف شرعی به رئیس مجلس خبرگان رای می‌دهند و در انتخاب خویش نسبت به اصول و نظام و ولایت فقیه پایبند هستند و تحت تاثیر مواضع سیاسی قرار نمی‌گیرند.

وی با اشاره به پیام‌های انتخاب آیت الله یزدی به ریاست مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: آیت الله یزدی چهره‌ای است که هم سابقه انقلابی پیش از انقلاب بسیار بزرگ و درخشانی دارد ولی اهل رسانه نیست وهمچنین از برجسته‌ترین چهره‌های پس از پیروزی انقلاب اسلامی است.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران اظهار داشت: آیت الله یزدی با عملکرد خویش ثابت کرده است که بر صراط مستقیم استقامت دارد و منفعت گرایانه عمل نمی‌کند بلکه تکلیف مدارانه موضع گیری و عمل می‌کند که یکی از بهترین اقدامات ایشان موضع گیری قاطعشان در برابر فتنه ۸۸ بود.

حاجی صادقی گفت: آیت الله یزدی امروز هم قاطعانه در برابر جریاناتی که قصد دارند تا انقلاب را از مسیر مستقیم خود منحرف کنند ایستادگی می‌کند، استقامت ایشان در صراط مستقیم و ولایت مداریشان به معنای واقعی در زمان امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری عامل اصلی بود که خبرگان وی را شایسته ریاست عالیترین مقام مجلس در کشور دانست و انتخاب کرد.

وی با بیان اینکه رای بالای نمایندگان مجلس خبرگان به آیت الله یزدی پیام‌های معنادار زیادی دارد بیان کرد: رایی که نمایندگان مجلس خبرگان به ایشان دادند رای به تدین و وفاداری و فتنه ستیزی و استبکار ستیزی آیت الله یزدی در برابر جریاناتی بود که ایشان را نمی‌خواستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری