کد خبر: 14861

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری فرمانده جدید ناجا از اهالی اصفهان است که بعد از انتقال به تهران مسئولیت های خطیری در حوزه های آموزشی، حفاظتی و امنیتی داشته است.

به گزارش قم خبر به نقل از رویکرد، حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا در حکمی سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری را به سمت فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب و از تلاشهای بی‌دریغ و مؤثر سردار سرتیپ احمدی‌مقدم در دوره تصدی فرماندهی این نیرو تشکر و قدردانی کردند.

سردار حسین اشتری اشتری پیش از این و در خرداد ماه سال ۹۳ به عنوان جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور منصوب و جایگزین سردار رادان در این سمت شد.

جانشینی فرماندهی ناجا، رئیس پلیس اطلاعات و امنیت نیروی انتظامی کشور، رئیس دانشگاه امام هادی (ع) سازمان حفاظت و اطلاعات سپاه پاسداران، مسئول حفاظت لشگر ۱۴ امام حسین (ع) از جمله مسئولیت های این فرمانده بوده است.

سردار سرتیپ پاسدار حسین اشتری متولد شهر اصفهان از فرماندهان ولایت مدار است که توانسته مسئولیت های حساس قبلی را با موفقیت پشت سر بگذارد.

سردار اشتری عضو سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و از جانبازان جنگ تحمیلی است که در ابتدای دفاع مقدس در گردان یازهرا(س) لشگر ۱۴ امام حسین اصفهان مشغول به دفاع از کیان کشور بوده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری