کد خبر: 14806

در پی حکم صادره از سوی مدیرکل رادیو و تلویزیون یمن، عبدالرحمن العابد مدیریت سه شبکه تلویزیونی «ماهواره‌ای الیمن»، «سبأ» و «الایمان» را برعهده خواهد داشت.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، این روزها با موفقیت انقلاب یمن در ایجاد تغییرات مهم در این کشور، رسانه‌های این کشور نیز در حال تغییر است.

پایگاه خبری براقش‌نیوز یمن در این باره در خبری اعلام کرد «عبدالرحمن العابد» در حکمی از سوی «دکتر بشار مطهر» مدیرکل رادیو و تلویزیون یمن به عنوان رئیس تلویزیون رسمی این کشور تعیین شده است.

بنابر این گزارش، در پی حکم صادره از سوی مدیرکل رادیو و تلویزیون یمن، العابد مدیریت سه شبکه تلویزیونی «ماهواره‌ای الیمن»، «سبأ» و «الایمان» را برعهده خواهد داشت.

در همین حال در حکم مدیرکل رادیو و تلویزیون یمن، احمد الکبسی از روزنامه‌نگار یمنی مدیرکل برنامه‌های رادیو و تلویزیون یمن شد، فضل ردمان مدیر امور مالی و اداری و همچنین انس الناشری مدیر امور مالی و شوقی اسعد جانشین مدیر اخبار رادیو و تلویزیون یمن شد.

به گزارش فارس، عبدالرحمن العابد که اینک به ریاست تلویزیون یمن درآمده است پیشتر از خبرنگاران فعال شبکه العالم در یمن بود و همچنین مدتی به عنوان مجری در شبکه ماهواره‌ای یمن فعالیت کرده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری