کد خبر: 14581

شبکه ماهواره‌ای سعودی در اقدامی غیرمنتظره از نخست وزیر رژیم صهیونیستی در مقابل رئیس جمهور آمریکا حمایت کرد.

به گزارش قم خبر به نقل از العالم، سایت انگلیسی شبکه سعودی "العربیه" به "باراک اوباما" توصیه کرد در خصوص مسائل مربوط به ایران به "بنیامین نتانیاهو" گوش دهد. !!

این مطلب در واکنش به سخنان اخیر رئیس جمهور آمریکا منتشر شده است. باراک اوباما به تازگی در مصاحبه‌ای با انتقاد از بنیامین نتانیاهو گفته است که نخست وزیر اسرائیل ادعاهایی را مطرح کرد و گفت که توافق بسیار بد خواهد بود، و توافق به ایران ۵۰ میلیارد دلار کمک خواهد کرد، و ایران به توافقنامه پایبند نخواهد بود. اما هیچکدام از این ادعاها، به وقوع نپیوست.

شبکه سعودی العربیه در سایت انگلیسی خود در واکنش به این سخنان اوباما، به ادعاهای مختلف نخست وزیر رژیم صهیونیستی علیه جمهوری اسلامی ایران و همسویی مواضع کشورهای عربی با این رژیم اشاره کرد.

سایت "المصدر" با اشاره به این مطلب العربیه خاطرنشان کرد، این شبکه سعودی به شدت از مواضع نتانیاهو ضد جمهوری اسلامی ایران حمایت کرده است به صورتیکه اینگونه به نظر می‌آید، تفکرات نویسنده با کابینه نتانیاهو حتی از شهرک نشینان صهیونیست بیشتر همخوانی دارد.


در بخشی از این مطلب که فقط در سایت انگلیسی شبکه سعودی العربیه منتشر شده، آمده است: "این تنها مسأله‌ای است که اسرائیلی‌ها و اعراب درباره آن اتفاق نظر دارند، و همچنین تنها مسأله‌ای است اوباما خطر آن را درک نمی کند."

 

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری