کد خبر: 14577

رئیس کمیته امنیتی شورای استانداری دیالی، از هلاکت یک "داعشی اسرائیلی" در عملیات آزادسازی روستایی در منطقه حمرین خبر داد.

به گزارش قم خبر به نقل از شبکه العالم، "صادق الحسینی" روز سه شنبه اعلام کرد: نیروهای عراقی با پشتیبانی نیروهای داوطلب مردمی، در عملیات آزادسازی روستای البوشنیف واقع در منطقه حمرین در استان صلاح الدین، شماری از تروریست های داعش را به هلاکت رساندند، که اطلاعاتِ به دست آمده ثابت می کند یکی از آنها تابع رژیم صهیونیستی است.


وی در گفت وگو با پایگاه خبری شبکه السومریه، وجود عناصر مسلح بیگانه در میان عناصر داعش، از جمله عناصر صهیونیست را پاسخی به سؤالات متعددی دانست که عوامل پشتیبانی از تشکیلات داعش را رسوا می کند.

الحسینی تأکید کرد که این مسائل ثابت می کند که حامیان داعش به منظور خدشه دار کردن دین اسلام و کشتار افراد بی گناه و تخریب اموال و ایجاد هرج و مرج و بی ثباتی، از این گروه تروریستی حمایت و پشتیبانی می کنند.

"حیدر العبادی" فرمانده کل نیروهای مسلح و نخست وزیر عراق، یکشنبه گذشته دستور آغاز عملیات پاکسازیِ کامل استان صلاح الدین از چنگ داعش را صادر کرد و در پی آن، نیروهای عراقی با پشتیبانی نیروهای داوطلب مردمی و عشایر، از سمت العظیم به عمق صلاح الدین حمله ور شدند تا به پشتیبانی عملیات آزادسازی این استان بپردازند.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری