نماینده مردم تهران در مجلس گفت: شکایتنامه جمعی از نمایندگان از عوامل انتشار اسامی موصوف به دریافت کنندگان پول از رحیمی، حداکثر تا سه روز آینده تحویل قوه قضائیه می شود.

به گزارش قم خبر ، علیرضا زاکانی در گفتگو با مهر از پیگیری نهایی شکایت جمعی از نمایندگان مجلس از عوامل انتشار اسامی ادعایی دریافت کنندگان پول از محمدرضا رحیمی خبر داد و گفت: در این نامه که خطاب به آیت الله آملی لاریجانی تنظیم شده و حداکثر تا سه روز آینده با امضای جمعی از نمایندگان به قوه قضائیه تحویل داده می شود، دو درخواست را مطرح کرده ایم.

وی گفت: در این نامه ضمن اینکه ادعای انتشار دهندگان این اسامی را مبنی بر اینکه ما از رحیمی پول گرفته ایم، تکذیب کرده ایم از دستگاه قضایی خواسته ایم تا موضوع را بررسی کند و اگر به این نتیجه رسید که ما و دوستانمان از آقای رحیمی پول گرفته ایم، آن را به مردم اعلام کند.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: دومین درخواست ما از قوه قضائیه نیز این است که مشخصا با سحام نیوز به عنوان عامل اصلی انتشار این اسامی ادعایی و نیز با کسانی که این فهرست را به صورت سازمان یافته در سایت ها و شبکه های اجتماعی نشر داده اند، برخورد شود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری