کد خبر: 14171

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی:

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با اشاره به دیدارهای رئیس جمهور با مراجع گفت: درسفر هیئت دولت به قم رئیس جمهور ملاقات‌هایی با علما و مراجع دارند که این دیدار‌ها سبب دلگرمی مردم می‌شود و این موضوع دارای اهمیت زیادی است.

آیت الله محسن غرویان در گفت‌و‌گو با قم خبر، با اشاره به سفر رئیس جمهور به استان قم و اهمیت آن برای این شهر اظهار داشت: شهر قم مرکز دینی جامعه ما است واکثر مراجع در قم حضور دارند و دین هم عنصر اصلی در مسائل اجتماعی ما است که این نشان از اهمیت سفر رئیس جمهور به شهر قم است.

 

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با تاکید بر رابطه نزدیک دولت و مراجع افزود: سفر روحانی به شهر قم اهمیت زیادی دارد که ارتباط دولت را با مرکز دین داری و تبیین دین روشن می‌کند که البته دولت یازدهم یک دولت دینی است که تجلی آن ارتباط بامراجع و روحانیت است و از این جهت این سفر از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

آیت الله غرویان بیان کرد: حجت الاسلام روحانی محصول حوزه علمیه قم است که از شاگردان امام خمینی (ره) بودند و در اصل حوزه یکی از محصولات خود را در کسوت ریاست جمهوری می‌بیند که این موضوع هم نشان از اهمیت سفر رئیس جمهور به استان قم دارد.

 

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به حضور هیئت دولت در استان قم و رفع مشکلات این استان عنوان کرد: به برکت حضور هیئت دولت در قم مسائل اقتصادی و سیاسی مردم مورد توجه قرارمی گیرد و پروژه‌های عمرانی و اقتصادی افتتاح می‌شود و به مشکلات و کمبودهای این شهر توجه می‌شود.

 

وی تصریح کرد: یکی از موضوعات مهم در دولت یازدهم رابطه پدرانه مراجع با دولت، وزیران و ریس جمهور است که دیدارهایی بین وزرا با مراجع انجام می‌شود و رئیس جمهور هم در این سفر ملاقات‌هایی با علما و مراجع دارند که این دیدار‌ها و برنامه‌ها سبب دلگرمی مردم می‌شود و این موضوع دارای اهمیت زیادی است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری