کد خبر: 14093

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گفت: سعی بر این است که جشنواره کتاب سال دفاع مقدس را دوسالانه برگزار کنیم و بنابراین هفدهمین اختتامیه جشنواره کتاب دفاع مقدس را سال ۹۵ خواهیم داشت.

به گزارش قم خبربه نقل از باشگاه خبرنگاران سردار سرتیپ "بهمن کارگر" رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در حاشیه شانزدهمین مراسم اختتامیه جشنواره کتاب سال دفاع مقدس در جمع خبرنگاران اظهار داشت: سعی بر این است که جشنواره کتاب سال دفاع مقدس را دوسالانه برگزار کنیم و بنابراین هفدهمین اختتامیه جشنواره کتاب دفاع مقدس را سال ۹۵ خواهیم داشت.


وی با اشاره به کمک و حمایت مجموعه دولت تأکید کرد: دکتر روحانی خود از افرادی است که در دوران دفاع مقدس بوده و در تبلیغات ریاست جمهوری هم افتخارش این بود که در دوران دفاع مقدس حضور داشته است؛ ما با دولت هماهنگ هستیم و تعامل بین بنیاد و دولت بسیار مهم است.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با بیان اینکه روز ۲۰ اسفند روز ملی راهیان نور است و با پیگیری شورای عالی انقلاب فرهنگی این مصوبه خارج از نوبت تصویب شد، تأکید کرد: ما فرمایشات رهبر معظم انقلاب را پیگیری و دبیرخانه‌ای را در این زمینه تدارک دیدیم و فرموده‌های رهبری را پیگیری می‌کنیم.

سردار کارگر یادآور شد: قرار است یادمان‌های دفاع مقدس را به صورت هیئت امنایی برگزار کنیم که یادمان "نهر خین" با ریاست جناب "محمد باقر قالیباف" برگزار می‌شود.

رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به اعزام بیش از ۴ میلیون نفر به مناطق عملیاتی خاطر نشان کرد: امسال ظرفیت پذیرش نسبت به سال گذشته بیش از ۱۰ درصد افزایش یافته و تلاش داریم در مناطقی که یادمان‌ها برگزار می‌شود از نظر خدماتی هرچه بیشتر تلاش کنیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری