کد خبر: 13959

آیا می‌خواهید قلب یک زن را به دست آورید؟ داعش پاسخ آن را یافته است: شکلات‌های نوتلا.

به گزارش قم خبر به نقل از خرداد، شبکه خبری "العربیه" با انتشار خبری به موضوع یکی از برنامه‌های برگزار شده توسط شبکه خبری "سی ان ان" درباره این موضوع اشاره کرده که چرا زنان به گروه داعش می پیوندند.

این شبکه خبری در این‌باره به نظرات "کارول کاستلو" یکی از شرکت‌کنندگان این برنامه و استاد دانشگاه اشاره کرده است. او در این برنامه مدعی شده که استفاده از نماد معروف "کیتنز" (گربه کوچولو) و شکلات محبوب فندقی ایتالیایی "نوتلا" از جمله حربه‌های داعش برای فریب دادن زنان و کشاندن آنان به عراق و سوریه هستند."

این استاد دانشگاه در ادامه بحث خود اظهار داشته که مکالمات اعضای داعش و صحبت‌های آنلاین آنان با زنانی که قصد پیوستن به گروه را داشته‌اند نشان می دهند که داعشی ها از عکس‌های شکلات نوتلا و تصویر گربه کوچولو برای فریب دادن زنان استفاده کرده‌اند.

او در این باره می گوید: "آنان می خواهند به زنان این باور را القا کنند که در میدان جنگ خیلی چیزها متاوت از آن چیزی است که آنان فکر می کنند. "

شبکه خبری العربیه در پایان اشاره کرده که اظهارات این استاد دانشگاه با واکنش های گسترده ای در شبکه‌های اجتماعی مواجه شده است.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری