کد خبر: 13939

نماینده مردم دامغان در مجلس گفت: نمایندگان خانه ملت مقابل شهدا تعهد کرده‌اند در مجلس پاک عمل کنند.

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، عبدالرحمان رستمیان پنج‌شنبه شب در اجلاسیه ۶۲۵ شهید سرافراز شهرستان دامغان که با حضور فرمانده کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، استاندار سمنان، نمایندگان ادوار مجلس از حوزه انتخابیه دامغان، شمار زیادی از مسئولان و عموم مردم، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان برگزار شد، با گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان اظهار داشت: حضور مردم دامغان در عرصه‌های مختلف مثال‌زدنی است.

وی تصریح کرد: همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند دامغان مرکز مردم مؤمن و صمیمی و با محبت و قانع و صبوری است که در میدان‌های انقلاب فعال حضور داشتند.

نماینده مردم دامغان در مجلس گفت: حضور مردم دامغان در عرصه‌های مختلف بسیار خوب بوده و از شما که همیشه در تمام عرصه‌ها حضور داشتید، باید قدردانی کرد؛ همچنین تشکر ویژه به خاطر حضور در راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن و همچنین حضور در این اجلاسیه دارم.

رستمیان در ادامه با اشاره به پیام رئیس مجلس شورای اسلامی به اجلاسیه شهدای دامغان گفت: همایش بزرگداشت شهدا عزت و سربلندی برای مردم ایران است.

وی تصریح کرد: شهرستان دامغان با داشتن مردم انقلابی و حضور در عرصه‌های مختلف و مشارکت جوانان این خطه در میدان‌های انقلابی و نیز تقدیم شهدا و جانبازان همواره نشان داده پیروی از دست‌آوردهای انقلاب برایش مهم است.

نماینده مردم دامغان در مجلس افزود: وجود شهیدان شاهچراغی و داوودالموسوی به‌یقین نشان‌دهنده ارادت مردم به اسلام است.

رستمیان افزود: هنگامی که در مجلس هستیم، مجلس شورای اسلامی مزین به عکس شهدا شده و وقتی مقابل تصویر شهدا قرار می‌گیریم و آنها را ناظر بر اعمال خود می‌بینیم، تعهد می‌کنیم که در مجلس پاک عمل کنیم و ادامه‌دهنده راه شهدا در خانه ملت باشیم.

نماینده مردم دامغان در مجلس در پایان ضمن تقدیر از برگزارکنندگان این اجلاسیه ابراز امیدواری کرد: همه ما بتوانیم در مسیر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهیدان به وظیفه خود عمل کنیم.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری