کد خبر: 13926

نیروهای امنیتی و مردمی عراق شهر تکریت را پاکسازی کردند.

به گزارش قم خبر ، حیدر قاسم گزارشگر شبکه تلویزیونی العالم با تهیه گزارشی در این خصوص تصاویری از منازل ساکنان این شهر را نشان داد و گفت: افراد مسلح داعش این خانه ها را به طور کامل در اختیار داشتند. ما نمی توانیم وارد این خانه ها شویم، زیرا به طور کامل تخریب شده اند.

نیروهای امنیتی احتمال می دهند این خانه ها بمب گذاری شده باشند.این عملیات به صورت بیست و چهار ساعته ادامه دارد تا شهر تکریت به طور کامل از بمب، انبارهای سلاح و مهمات پاکسازی شود.

یکی از نیروهای امنیتی به خبرنگار این شبکه گفت: این منطقه به طور کامل آزاد شد. به خواست خدا تا چند روز دیگر استان صلاح الدین آزاد خواهد شد.

داعش ۱۵۰ نفر را در البغدادی اعدام کرد
رئیس شورای محلی شهر البغدادی عراق ، از اعدام ۱۵۰ نفر بدست گروه تروریستی داعش در پنج روز ذشته خبر داد.قاسم العبیدی از مقامات پلیس الانبار نیز دیروز اعلام کرد : داعش ۴۵ نفر را در شهر البغدادی به آتش کشید.

العبیدی گفت:« هنوز دلیل سوزاندن این افراد مشخص نشده است.منطقه البغدادی که چندین ماه در محاصره عناصر داعش بود روز پنجشنبه به تصرف داعش در آمد.

داعش ۲۵ نفر از شیوخ قبایل را در جنوب موصل ربود
منبعی محلی در استان نینوای عراق خبر داد عناصر گروه تروریستی داعش بیش از ۲۵ نفر از شیوخ و چهره های مطرح عشایر جنوب موصل را به اتهام همکاری و عضویت در نیروهای داوطلب مردمی ربودند.

این منبع افزود:« داعشی ها روز چهارشنبه با یورش به منزل این افراد، که همگی از شیوخ و افراد سرشناس مناطق حمام العلیل و شورا در جنوب موصل هستند آنان را بازداشت کردند و با خود به مکان نامعلوم انتقال داده اند. این افراد از شیوخ و سرشناسان عشیره بوحمد ، لهیب و حدیدین هستند.»

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری