کد خبر: 13859

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران:

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران گفت: در پرونده مهدی هاشمی با رعایت عدالت اسلامی و عدل الهی و با قاطعیت حکم صادر خواهد شد و برای ما محرز است که مسئولان قوه قضائیه با ملاحظات سیاسی مانع از اجرای حکم خدا نخواهند شد.

حجت الاسلام عبدالله حاجی صادقی در گفت و گو با  قم خبر، با اشاره  به برگزاری دادگاه مهدی هاشمی اظهار داشت: با اطمینانی که به مسئولان و روسای قوه قضائیه داریم  اطمینان داریم که آن ها براساس عدالت و حقیقت و دفاع از حقوق ملت رای را صادر می کنند.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با تاکید بر عدم تفاوت اقشار مختلف مردم نزد قوه قضائیه افزود: برای مسئولان قوه قضائیه تفاوت نمی کند آن کسی که روی صندلی متهم نشسته چه کسی و از چه جریانی است و تنها قانون را اجرا می کنند.

حاجی صادقی  بیان کرد: مطمئن هستیم که در پرونده مهدی هاشمی با رعایت عدالت  اسلامی و عدل الهی و با قاطعیت حکم صادر خواهد شد و برای ما محرز است که مسئولان قوه قضائیه   با ملاحظات  سیاسی مانع از اجرای حکم خدا نخواهند شد.

استاد حوزه علمیه با تاکید بر اهمیت اجرای عدالت در همه زمینه ها عنوان کرد: این یک واقعیت است که اگر ما خدای نکرده به دلیل ملاحظات  سیاسی و جناحی از اجرای عدالت با حکم خدا دوری کنیم آثار و زیان آن را خواهیم دید.

وی تصریح کرد: ما تجربه داریم که هرجایی به حکم خدا و اسلام عمل کردیم مشکلی نداشتیم و در آن جایی دچار مشکل شدیم که به هر دلیلی  از عمل به اسلام خودداری کردیم.

جانشین نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران با اشاره به پرونده مهدی هاشمی اظهار داشت: در این پرونده نباید حساسیت ایجاد شود بلکه باید  فرآیند قانونی خود را طی کند، ما به دلیل سیاسی بودن این پرونده  خواستار برخورد تند و بی حسابی نیستیم و نه خواستار این هستیم که چون ممکن است بعد سیاسی پیدا کند از اجرای حکم و  قاطعیت خودداری شود.

حاجی صادقی با بیان این که باید بر اساس قانون و حکم خدا رای پرونده مهدی هاشمی صادر شود گفت: ما امیدوار هستیم که بر اساس ضوابط شرعی و قانونی و همانند بقیه افراد با مهدی هاشمی برخورد شود و حکم وی نیز صادر شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری