کد خبر: 13806

مسئول بسیج دانشجویی کشور گفت: ما فتنه‌گران را در دانشگاه راه نمی‌دهیم، سران فتنه جایی در دانشگاه ندارند هر چه که می‌خواهند بگویند، بگویند. افراطی کسی که پنجه به انقلاب انداخته است و در دانشگاه راه ندارد.

به گزارش قم خبر به نقل از ایسنا، ودود حیدری در همایش بسیج دانشجویی سراسر کشور که صبح امروز در مصلی امام خمینی برگزار شد، اظهار داشت: می‌بایست کارهای انجام نشده را لیست کرد که غیر از آن به خطا خواهیم رفت.

باید برای خود مشخص کنیم که امام خمینی از بسیج دانشجویی چه خواسته است.

وی با اشاره به شعار نشست همایش بسیج دانشجویی سراسر کشور افزود: دانشجوی هم تراز انقلاب اسلامی انسجام تشکیلاتی و مطالبه‌گری هوشمندانه شعار این نشست است.

حیدری در ادامه گفت: اگر دانشجو خود را تراز انقلاب اسلامی کند خیلی از نگاه‌ها اصلاح شده و پیشرفت‌ها فراهم می‌شود همچنین افق نگاه فکری بالا می‌آید. بسیج دانشجویی در عین حال که یک پیوستگی تشکیلاتی دارد باید انسجام نیز داشته باشد در عین اینکه همه شما در دانشگاه‌های خود با موضوعات مختلفی روبرو هستید .

موضوعات ملی و منطقه‌ای باید انسجام داشته باشد که در این نشست هم مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی افزود: انسجام تشکیلاتی ضروری است و باید در موضوعات یکپارچه عمل کنیم.

باید دید هر روز صبح که از خواب بلند می‌شویم نبض دانشگاه با نبض انقلاب یکی است یا خیر و برای نزدیکی آن تلاش کنیم و این موضوع را جزو ماموریت‌های اصلی خود بدانیم.

وی با اشاره به یکی از اهداف این نشست تصریح کرد: ما فتنه گران را در دانشگاه راه نمی‌دهیم و سران فتنه جایی در دانشگاه ندارند هر چه که می‌خواهند بگویند، بگویند افراطی کسی که پنجه به انقلاب انداخته است در دانشگاه راه ندارد.

حیدری در ادامه سخنان خود یادآور شد: هر روز باید به خود تذکر دهیم که بسیج دانشجویی برای چه تشکیل شده است.

وی در پایان خاطر نشان کرد: ما در بسیج به هر کسی مسئولیت نمی‌دهیم مسئولیت برای کسی است که با جان و دل آن نگاه را قبول دارد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری