کد خبر: 13701

دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده اسامی کامل مهمانان کاروان «سرزمین برادری» که قرار است آخر این هفته مهمان اهل سنت کشور شوند را اعلام کرد.

به گزارش قم خبر ، سید سلیم غفوری گفت: غلامرضا امامی، نویسنده و مترجم، ناصر برهان آزاد، مستندساز و منتقد، محمدحسین حقیقی، نویسنده و کارگردان، پوران درخشنده، نویسنده و کارگردان، مهدی زمان پور کیاسری، مستندساز و کارگردان، ماشاءالله شاهمرادی زاده، بازیگر و کارگردان، محمدحسین مهدویان، مستندساز و کارگردان، سمیه حیدری، قهرمان جودو، ناصر ابراهیمی، مربی و پیشکسوت فوتبال، امیر حاج رضایی، پیشکسوت و کارشناس فوتبال، حمید شاکرنژاد، قاری بین المللی قران کریم و آقایان فرج الله شوشتری (فرزند شهید نورعلی شوشتری) و داود کریمی (فرزند شهید عباس کریمی) به نمایندگی از خانواده معظم شهدا دیگر اعضاء کاروان های سرزمین برادری به شمار می روند.


غفوری در ادامه افزود: همانطور که پیش از این نیز اعلام شده بود حبیب احمدزاده، نویسنده و کارگردان، حجت الاسلام دکتر محسن الویری، عضو هیات علمی دانشگاه، رضا امیرخانی، نویسنده و منتقد، دکتر علی انتظاری، مدیر گروه جامعه شناسی دانشگاه علامه طباطبایی، محمدحسین جعفریان، شاعر و مستندساز، دکتر محمدجواد حق شناس، عضو هیات علمی دانشگاه، دکتر فروز رجایی فر، پژوهشگر و فعال در حوزه بین الملل، مصطفی رحماندوست، شاعر و داستان نویس، محمدرضا شهیدی فرد، تهیه کننده و کارگردان و محمدحسین قدمی، نویسنده دیگر اعضاء این کاروان را تشکیل می دهند.

گفتنی است کاروان‌های «ایران، سرزمین برادری» در روزهای پایانی این هفته به سه استان گلستان (مناطق شرقی استان)، کردستان و سیستان‌ و بلوچستان سفر می‌کند. «دیدار رودررو با مردم»، «گفت وگو با علما، نخبگان و هنرمندان مؤثر سه استان کردستان، گلستان و سیستان وبلوچستان»، «تجلیل از فعالان عرصۀ وحدت» و ... برخی از برنامه‌های این سفر سه روزه را تشکیل می‌دهد.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری