کد خبر: 13502

نماینده مجلس شورای اسلامی:

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن گزینه‌های مختلف آن‌ها که ادعایی بیش نیست را از روی میز دور کرد و گزینه واقعی ملت ایران که حفظ حقوق و آرمان‌های انقلاب اسلامی از موضع اقتدار و منطق است را روی میز گذاشت.

جواد کریمی قدوسی در گفت‌و‌گو با قم خبر، با اشاره به نقش ملت ایران در تحولات منطقه اظهار داشت: نقش جمهوری اسلامی در منطقه و تحولات اوضاع جهان نقش بی‌بدیل وغیر قابل انکاری است، انقلاب اسلامی توانسته است تاثیر شگفتی در بیداری افکار عمومی مسلمانان و سایر ملت‌ها داشته باشد.

نماینده مجلس شورای اسلامی افزود: بیداری ملت‌ها عمدتا بر حول محور فطرت انسانی است که ذاتا طالب حقیقت و معنویت و منطق هستند و فطرتا مخالف ظلم و ستم و جباران روزگار هستند، جمهوری اسلامی و پیروزی انقلاب اسلامی نقطه عطفی در تحول فکری و فرهنگی همه ملت‌ها به خصوص ملت‌های مسلمان است.

کریمی قدوسی با اشاره به آثار برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن توسط ملت ایران بیان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن که یوم الله است وهمه ساله با حضور میلیونی ملت ایران برگزار می‌شود در بیداری ملت‌های دیگر اثر گذار است.

وی عنوان کرد: دهه فجرامسال شاهد به ثمر نشستن انقلاب اسلامی یمن بودیم کشوری که ملت آن مسلمان است واز اهمیت راهبردی در منطقه برخوردار است، ویژگی‌هایی که انقلاب یمن دارد الهام گرفته از انقلاب اسلامی ایران است و از تجربه ملت ایران استفاده کردند.

نماینده مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امسال شاهد تحول عظیمی در غزه و فلسطین هستیم که جنگ ۵۵ روزه و پیروزی که صورت گرفت و در کنار آن زدن ضربه کارآمد حزب الله بر اسرائیل بودیم و رژیم صهیونیستی را به التماس انداخت تا جنگ را ادامه ندهند.

کریمی قدوسی اظهار داشت: شاهد به ثمر نشستن مقاومت مردم در سوریه پس از ۳ سال جنگ داخلی و تسلط وپیروزی‌های مشابه پیروزی ملت ایران در برابر ضد انقلاب در عراق هستیم و هم چنین ناظر شکست خوردن و به اضمحلال رفتن داعش در عراق و خروج آمریکا از افغانستان هستیم.

وی گفت: خروج آمریکا از خلیج فارس و تحولات عظیم در ساختار حکومتی و سلطنتی آل سعود در عربستان نیز از دیگر تحولات منطقه است که این تحولات دست به دست هم می‌دهد و آثارش را در جهان هویدا می‌کند.

نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به هجمه‌های دشمن علیه دین اسلام بیان کرد: اگر می‌بینیم که در چنین ایامی دولت فرانسه به پیامبر (ص) اهانت می‌کند ناشی از همین تحولاتی است که در منطقه و جهان ایجاد شده است، آمریکا و دولت‌های اروپایی از گرویدن ملت‌های خود به دین اسلام نگران هستندو بر این اساس به تخریب دین اسلام می‌پردازند.

کریمی قدوسی عنوان کرد: مذاکرات هسته‌ای که هدفش به زانو در آوردن مقاومت ملت ایران است و دشمن قصد دارد بگوید که نظام ایران کارآمد نبوده اما ملت ایران با حضور میلیونی خویش در راهپیمایی ۲۲ بهمن جواب قاطعی به ادعاهای دشمن دادند.

 وی تصریح کرد: ملت ایران دیپلماسی اول و آخر و منطق انقلابی را در بحث حفظ حقوق ملت ایران را در راپیمایی نمایان کرد و به صورت خودجوش و با شعارهای استکبار ستیز خود عمق انقلابی بودنشان را نشان دادند.

 نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیام‌های حضور ملت ایران د ر راهپیمایی ۲۲ بهمن بیان کرد: ملت ایران با حضور خویش در ۲۲ بهمن ضربه‌ای کارآمد به نظام سلطه زد و خطوط قرمز نظام را تثبیت کردند و دشمن را مجبور به تواضع دربرابر این ملت کردند.

کریمی قدوسی با اشاره به ادعای آمریکا مبنی بر گزینه‌های روی میز علیه ملت ایران عنوان کرد: راهپیمایی ۲۲ بهمن گزینه‌های مختلف آن‌ها که ادعایی بیش نیست را از روی میز دور کرد و گزینه واقعی ملت ایران که حفظ حقوق و آرمان‌های انقلاب اسلامی از موضع اقتدار و منطق است را روی میز گذاشت.

انتهاي پيام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری