کد خبر: 13501

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی:

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی گفت: ملت ایران در ۲۲ بهمن حاکمیت را براساس اسلام و آموزه‌های دینی برپا کرد و دنیا هم فهمید که اسلام می‌تواند نظام سیاسی و حکومتی داشته باشد و از این جهت برای ما اهمیت زیادی دارد.

آیت الله محسن غرویان در گفت‌و‌گو با قم خبر، با اشاره به اهمیت برگزاری راهپیمایی ۲۲ بهمن توسط ملت ایران اظهار داشت: ۲۲ بهمن تجلی اراده ملی ایرانیان است و از اهمیت بسیار زیادی نزد ملت ایران برخوردار است.

عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با تاکید بر اهمیت بزرگداشت ۲۲ بهمن افزود: از این جهت که دنیا فهمید که اگر اراده ملی و اجماع ملی یک ملت در تغییر یک رژیم حاکم تعلق بگیرد می‌تواند آن رژیم را عوض کند از این جهت این روز اهمیت بسیار زیادی دارد.
 
استاد حوزه علمیه بیان کرد: ملت ایران در ۲۲ بهمن حاکمیت را براساس اسلام و آموزه‌های دینی برپا کرد و دنیا هم فهمید که اسلام می‌تواند نظام سیاسی و حکومتی داشته باشد و از این جهت برای ما اهمیت زیادی دارد.
 
وی با تاکید بر جایگاه بالای مردم در انقلاب اسلامی عنوان کرد: در حقیقت در همه مراحل انقلاب و از ۳۶ سال گذشته تاکنون حضور مردم سبب شده تا پایه‌های نظام اسلامی حفظ شود و همه حکومت‌ها و مکاتب فکری و سیاسی در دنیا می‌خواهند به دیگر جهانیان بگویند ماهنوز هستیم و ملت ایران هم می‌خواهد به دیگر جهانیان بگویند که ما هنوز هستیم واین ما هستیم را باید در ۲۲ بهمن متجلی کنیم.

آیت الله غرویان با اشاره به لزوم حضور همه قشر‌ها در راهپیمایی ۲۲ بهمن تصریح کرد: حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن واجب شرعی است که همه ما برای دفاع از دین و عقاید دینی خویش باید در این راهپیمایی عظیم حضور پیدا کنیم.

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری