کد خبر: 13468

معاون فرهنگی- اجتماعی سپاه استان قم:

معاون فرهنگی- اجتماعی سپاه امام علی بن ابی طالب (ع) استان قم گفت: به صدا در آمدن بانگ «الله اکبر» از مهم‌ترین برنامه‌های شب ۲۲ بهمن است چرا که «الله اکبر» شعار محوری انقلاب است.

اکبر بختیاری در گفت‌و‌گو با خبرنگار قم خبر، با اشاره به اینکه دهه فجر یاد آور پیروزی خون بر شمشیر، یاد آور پیروزی حق بر باطل و در یک کلمه پیروزی حزب الله بر جنود شیطان بود، اظهار داشت:  هر انقلابی نقطه عطفی دارد و یوم الله ۲۲ بهمن همچون نقطه عطفی بر تارک انقلاب اسلامی می‌درخشد.

معاون فرهنگی- اجتماعی سپاه استان قم با اشاره با اشاره به برگزاری راهپیمایی با شکوه 22 بهمن عنوان کرد: برگزاری چنین ایام اللهی وظیفه ماست و این ایام الله باید همیشه و بهتر از دیروز برگزار شود.

وی با بیان اینکه برگزاری نشست‌های بصیرتی و سیاسی، یادواره‌های شهدا با سخنرانان کشوری و لشکری و برگزاری ایستگاه‌های فرهنگی از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که به همت بسیج و در طول دهه فجردر قم برگزار شد تصریح کرد: به صدا در آمدن بانگ «الله اکبر» از مهم‌ترین برنامه‌های شب ۲۲ بهمن است چرا که «الله اکبر» شعار محوری انقلاب است.

بختیاری با تاکید براینکه انقلاب با شعار «الله اکبر» پیروز شد، خاطرنشان کرد:  در طول مسیر راهپیمائی از میدان شهید مطهری تا حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه (س) نمایشگاهی تحت عنوان «انقلاب ادامه دارد» برپا می‌شود.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری