کد خبر: 13357

عضو جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا با انتقاد شدید درباره مخالفت‌ها با سخنرانی نتانیاهو در کنگره گفت: «دموکرات‌ها در حال سیلی زدن به صورت دوستان ما در اسرائیل هستند».

به گزارش قم خبر به نقل از فارس، در ادامه جنجال‌ها درباره سفر و سخنرانی نتانیاهو در کنگره آمریکا درباره ایران، یک نماینده جمهوریخواه به شدت مخالفت‌های دموکرات‌ها با این موضوع را به باد انتقاد گرفت.


به گزارش آسوشیتدپرس،‌ «جو ویلسون» عضو جمهوریخواه مجلس نمایندگان آمریکا از ایالت کارولینای جنوبی مخالفت‌های کاخ سفید و دموکرات‌ها با سفر و سخنرانی نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را «اشتباه فاجعه‌بار» خواند.

این قانون‌گذار آمریکایی با اشاره به حضور لابی هواداران رژیم صهیونیستی در این کشور گفت: «به طور سنتی حامیان اسرائیل از نامزدهای هر دو حزب به یک اندازه حمایت می‌کرده‌اند اما اکنون دموکرات‌ها اکنون در حال سیلی زدن به صورت دوستان ما در اسرائیل هستند».

اظهارات این عضو جمهوریخواه کنگره در حالی مطرح شده که در آخرین ابراز مخالفت‌ها در آمریکا درباره حضور نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی، دفتر معاون اول رئیس‌جمهور این کشور اعلام کرد که جو بایدن در سخنرانی سوم مارس نتانیاهو شرکت نخواهد کرد موضوعی که پیش از این توسط چند نماینده دموکرات دیگر هم مطرح شده بود.

ارسال نظر

مهمترین اخبار

تازه های خبری